Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový dashboard 7.1. 2012


untran

Recommended Posts

tak dik. mam 2 lt delal jsem si ho docela nedavno i kdyz mi bylo receno, ze asik dalsi den vyjde lt 3 tak se mi nechtelo cekat protoze jsem si myslel ze na live hrat nebudu. ted jsem zjistil ze xbox bez live asik neni to prave orechove.

Já se bez live pár let obešel, teď si ho občas koupím, ale pak zase časem přestanu, protože se mi začnou kupit dobrý singleplayer hry. Jen si musíš dobře vybírat, co hrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím já na live chodím a mam flash LT ..2,s novím dashboardu,hry hraju bez kompikací ,nevím ale noví LT+3 je jenom na mechanice lion+beng.

Nemáš mechaniku Samsung? Ta neumí AP2.5, tak na ni LT+ 3.0 nebude ani vycházet, protože všechny hry přehraje teď v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

chtěl jsem se zeptat,jak mám aktualizovat Dashboard,nemám připojení,když to hodím na flash,tak mi tam žádná automatická aktualizace neskočí,stahnul jsem to z xbox stránek,flashka je na fat32,když to dám do xka,tak mi tam neskočí vůbec nic. Může mi někdo prosím poradit???

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový DB můžeš stáhnout zde :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox 360, J.T.A.G, 500GB,DB13599,Freestyle Dash-5,stáhnu to a udělám podle návodu,ale pořád mi tam nic neskočí

Ty jsi ale nenapsal že máš JTAG . Tvá otázka patří do sekce JTAG/RGH - tam na to je i někde odpovězeno . Aktualizovat smíš ale jen na verzi,kterou máš v konzoli - jinak o JTAG přijdeš . Proto je ta oficielní aktualizace blokována . Pokud chceš aktualizovat správně , tak musíš změnit $systemupdate na $$ystemupdate . Potom by ti to mělo jít .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám nejnovější LT 3.0 + db 14699, a po připojení kinectu mi to chce udělat nějákej update, mám ho povolit? Nemůžu si tim nějak po*rat flash nebo tak něco? Nevim co je to za update, novější verze dashboardu než ta 14699 už stejnak není, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
taky by me zajimalo jestli muzu na lt 2.0 nahrat dashboard 14699 smaze to flash ?

Jediná "bezpečná", doporučovaná a stále dokola omíláná cesta při změně verze dashboardu je:

1. Vrátit FW mechaniky na STOCK verzi (výchozí tovární verze)

2. Provést update dashboardu

3. Nahrát zpět CFW do mechaniky (rovnou nejnovější, korespondující s danou verzí dashboardu)

Snad k tomuto tvrzení přispěje i níže uvedený text, který má jeden ze členů týmu TX jako svůj podpis na fóru a který sem dávám v nezměněné podobě velikosti a barvy písma tak, jak jej má uveden. Myslím, že dále není co k tomu dodávat.

YOU SHOULD ALWAYS REVERT TO STOCK FW BEFORE ANY MAJOR UPDATE - ALWAYS, ALWAYS, ALWAYS !!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu