Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový majitel XKA


Recommended Posts

Nejprve se chci omluvit zda jsem nevhodně založil téma, ale jsem čerstvý majitel xka 360 slim 250 gb.od prodejce mam uděláno toto: iXtreme LT+ v2.0 (disky)

RGH , kompilace Dashboard 13604. .

RGH funguje stejně jako JTAG/SMC hack, konzole po zapnutí ukáže klasicky NXE.

Xko přišlo dnes.

Pročítám zde forum už dva dny a jsem zatím z toho celý tumpachový (nesvý).Je zde mraky různých slov co jsou pro mne špaňělská vesnice.Je mi 42 a s PC si rozumím trochu, ale toto zatím musím vstřebat.

O co jde?

1.Nyní mohu stáhnout hru a mohu ji uložit na HDD musím přes kabel nebo po wifi?

2.musím si ji vypálit nebo to stačí mít jen v HDD?

3.Na live se už asi nedostanu jak jsem zde pochopil tak se nemusím bát banu?

4.Pro přehrávání videa,ve formátu avi ,dvd,mk,atd. bude stačit když připojí do usb flasku a bude to hrát nebo budu muset něco někde upravit:?

Je zde moc témat a všude něco.Jak píšu mam v tom zatim zmatek.Prosím vás zda se najde někdo kdo by mi poradil zatím s otázkama které jsem popsal.Předem dík Bucekg:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1. Muzes jak pres kabel, tak pres wifi. Nebo muzes i pres externi HDD, ci flashku. Co se tyce stazeni, tak hru stahnes v iso formatu. Ten musis prevest bud programem Iso2GOD na GOD format a nebo vyextrahovat iso soubor a nahrat na HDD

2.Nemusis vubec vypalovat. Prakticky nemusis vubec pouzivat mechaniku.

3.Pro jistotu si v nastaveni konzole zablokuj pripojeni na Live

4.S prehravanim videa me xbox moc neuchvatil, takze zde nejsem schopen poradit. Podle me ale plne podporuje pouze format WMV, u ostatnich to obcas zlobi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý nějak začínal a k tomu to fórum slouží:

Stručně k těm dotazům:

1) Stáhnutou hru v ISO musíš převést do formátu, kterému RGH rozumí - možnosti jsou GOD, nebo kompletně ISO rozbalit.

Do GODu převedeš programem ISO2GOD,Kompletní rozbalení můžeš přes Xbox Image Browser.Zkus si jako první asi převod do

GOD, jak na to najdeš v RGH sekci

http://console-forum.net/tema/132639-navod-na-god-games-on-demand-hry-z-iso-souboru

2) Vypalovat už nic nemusíš, pokud máš tuto úpravu, nahráváš rovnou na disk a mechanika už není potřeba.Samozřejmě pokud

tam máš flash, můžeš z vypálených DVD hrát normálně, ale lepší bude si hru převést na disk.Pokud si chceš převést do GODu

už vypálené DVD, stačí ho pak přes IMGBurn v PC uložit znovu do ISO a pak už jen postupovat podle bodu 1)

3) Live je na RGH blokované (teda pokud tu instalaci provedli správně), proto se nemusíš bát připojit konzoli do sítě, je to dokonce užitečné - aplikace si pak nahrávají další

informace jako obaly, náhledy her atd

Co tam máš od prodejce nainstalované za základní aplikace,jeslti vůbec něco ? Asi jen Xexmenu (v NXE bys ho měl najít v Demos).

Doporučuji doinstalovat Freestyle Dashboard,s tím je pak hodně věcí jednodušší.Ale hru pokud si nějakou zkušebně převedeš můžeš

vyzkoušet spustit rovnou v xexmenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve se chci omluvit zda jsem nevhodně založil téma, ale jsem čerstvý majitel xka 360 slim 250 gb.od prodejce mam uděláno toto: iXtreme LT+ v2.0 (disky)

RGH , kompilace Dashboard 13604. .

RGH funguje stejně jako JTAG/SMC hack, konzole po zapnutí ukáže klasicky NXE.

Xko přišlo dnes.

Pročítám zde forum už dva dny a jsem zatím z toho celý tumpachový (nesvý).Je zde mraky různých slov co jsou pro mne špaňělská vesnice.Je mi 42 a s PC si rozumím trochu, ale toto zatím musím vstřebat.

O co jde?

1.Nyní mohu stáhnout hru a mohu ji uložit na HDD musím přes kabel nebo po wifi?

2.musím si ji vypálit nebo to stačí mít jen v HDD?

3.Na live se už asi nedostanu jak jsem zde pochopil tak se nemusím bát banu?

4.Pro přehrávání videa,ve formátu avi ,dvd,mk,atd. bude stačit když připojí do usb flasku a bude to hrát nebo budu muset něco někde upravit:?

Je zde moc témat a všude něco.Jak píšu mam v tom zatim zmatek.Prosím vás zda se najde někdo kdo by mi poradil zatím s otázkama které jsem popsal.Předem dík Bucekg:idea:

1:JTAG/RGH / návody a tam přímo nalezneš jak kopírovat hry do xboxu (na hdd)

2: RGH je o hraní z HDD bez DVD v mechanice

3: Na live se nedostaneš, online můžeš hrát po sítí xlink kai. Standartně na RGH je live blokovano. Nebo si jej vypni ve family settings. Live a RGH jen s dual nand.

4. Na .avi potřebuješ kodeky, které stáhneš jen z live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi díka za rady ted naštuduji jak an Freestyle Dashboard o vypalování jsem už načetl,Zatím moc dík ale asi nejsem u poslední otázky

zde ještě jedna : hry xgd3 asi hrát nemůžu když nemam LT 3 ??

Muzes pouze v pripade, ze uz nemas v xku nejnovejsi dashboard nebo silent update z live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že přehraju jen avi? tak to jsem trochu zklamán chtěli jsme to používat jako multimediální centrum.Jinak ty kodeky si stáhnu na netu?Když se už nemohu připojit na live?

Jinak dcera se už moc těší na kinect hry tak musím rychle nějaké stáhnout a překopat.

Dnes jsem v práci tak zítra uvidím co je nainstalováno zda je tam i ten Freestyle Dashboard jinak ho budu muset někde stáhnout ,Jaká je asi nejnovější verze?Dík Bucekg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam tam prý toto od prodejce mam uděláno toto: iXtreme LT+ v2.0 (disky)

RGH , kompilace Dashboard 13604 , update z livu tam asi nemam na livu to být nikdy nemělo

Tak mohu?Dík

Já jen abych nestahoval a nezkoušel co nepujde a pak z toho byl na prášky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě radu já dnes nejsem doma ale syn to pustil a kinect chce udělat aktualizaci bez té to asi nepojede .když potvrdí že to má zaktualizovat tak se to jen připojí na net a samo zaktualizuje? A zaktualizuje se to z live nebo od kad???Dík za radusyn říká že se to chce možná jen spojit s XKEM??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě radu já dnes nejsem doma ale syn to pustil a kinect chce udělat aktualizaci bez té to asi nepojede .když potvrdí že to má zaktualizovat tak se to jen připojí na net a samo zaktualizuje? A zaktualizuje se to z live nebo od kad???Dík za radusyn říká že se to chce možná jen spojit s XKEM??

Ano - chce to jen synchronisaci kinectu s xkem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý nějak začínal a k tomu to fórum slouží:

Stručně k těm dotazům:

1) Stáhnutou hru v ISO musíš převést do formátu, kterému RGH rozumí - možnosti jsou GOD, nebo kompletně ISO rozbalit.

Do GODu převedeš programem ISO2GOD,Kompletní rozbalení můžeš přes Xbox Image Browser.Zkus si jako první asi převod do

GOD, jak na to najdeš v RGH sekci

http://console-forum.net/tema/132639-navod-na-god-games-on-demand-hry-z-iso-souboru

2) Vypalovat už nic nemusíš, pokud máš tuto úpravu, nahráváš rovnou na disk a mechanika už není potřeba.Samozřejmě pokud

tam máš flash, můžeš z vypálených DVD hrát normálně, ale lepší bude si hru převést na disk.Pokud si chceš převést do GODu

už vypálené DVD, stačí ho pak přes IMGBurn v PC uložit znovu do ISO a pak už jen postupovat podle bodu 1)

3) Live je na RGH blokované (teda pokud tu instalaci provedli správně), proto se nemusíš bát připojit konzoli do sítě, je to dokonce užitečné - aplikace si pak nahrávají další

informace jako obaly, náhledy her atd

Co tam máš od prodejce nainstalované za základní aplikace,jeslti vůbec něco ? Asi jen Xexmenu (v NXE bys ho měl najít v Demos).

Doporučuji doinstalovat Freestyle Dashboard,s tím je pak hodně věcí jednodušší.Ale hru pokud si nějakou zkušebně převedeš můžeš

vyzkoušet spustit rovnou v xexmenu.

Zdravím

Tak včera jsem se potrápil s přvodem her v ISO2GOD po převodu mě to nešlo dát na usb nevím proč.vytvořilo mi to složku s číslem a vedle iso to is mi nešlo dát na to usb a v té složce byli jebn data nic spoštěcího. no poté jsem nainstaloval Xbox image broswer a v tom to šlapalo.

Ale jak mi píše mam jen to XEX menu a hry jsem uložil do toho Hdd1:\Content\0000000000000000\

kde jsou asi tři soubory a já jsem si vytvořil složku Hry a do té ukládám hry, každou hru v jiné pojmenované složce po hře.Je to dobře???

hry jedou a já si oddechl, trápil jsem se s tím asi 8 hod.

Ale mam jen to XEXmenu a ty píšeš že je dobré mít ten Freestyle Dashboard. Je velmi zdlouhavé se k těm hrám dopracovat (a má dcera 9 let by v tom měla asi zmatek).

Dá se nějakým jednoduchým způsobem to ulehčit??

Ten Freestyle Dashboard jsem nedokázal nainstalovat jelikož jsem z toho popisu co jsem zde na foru našel nebyl moc moudrý nevím jak se dostat do toho nastavení v Xku.

Nebyl by nějaký návod ve videu??nebo něco?

Ještě se radši jednou ujistím , pokud dcera klikne na Xbox LIVE tak se nemusím ničeho bát??a mohu byt v pohodě neustále připojen přez wifi aniž by se něco stalo? Myslím tím nějaké aktualizace , které by mi všechno podělali.

Budu vděčný o rady.Děkuji Bucekg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chci se zeptat kdyz xbox pripojim k netu tak na live se mi to nepripoji ok ale kde mam pak v xku stahnou ty obaly ke hram skyny atd?? pls poradte

Když máš dobře nastavené RGH je to přesně jak píšeš - na Xbox Live se ti to nepřipojí, ale na internet ano, takže obaly atd se ti pak stahují automaticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu