Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový majitel XKA


Recommended Posts

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Blokování XBOX Live bude buď přes nastavené RGH, nebo ručně v nastavení profilu. Nejlépe zablokovat přístup na Live a zároveň nastavení potvrdit přidáním hesla (Rodičovský zámek - teď si přesně nevzpomenu). Někdy se stane, že se "Cover" nestáhne, tak pak najet na hru, zmáčknout Y a najít položku pro "Update Cover" (tak nějak se to myslím jmenuje, nejsem bohužel u X-ka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove mam taky dotaz....mam Slim,nejnovejsi verze Flash..LT+V3.0...uz jste byl nekdo na LIVE?Co mam delat pokud ano..muzu se zaregistrovat,ja LIVE nepotrebuju,ale chci si udelat toho panacka.. :D ..vite ne....a kdyz dam Create..jako rucne..tak to neco pise..proste to nejde..pripadne vam to opisi..a pak tam jsou jeste 2 moznosti a to:Pripojeni x-ka na LIVE coz moc nechci a snimani Kinect..a kdyz ho nemam...tak jak to teda udelam?Mam se regnout na Live?Diky za rady.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně napsal bucekg viewpost-right.png chlapi díka za rady ted naštuduji jak an Freestyle Dashboard o vypalování jsem už načetl,Zatím moc dík ale asi nejsem u poslední otázky

zde ještě jedna : hry xgd3 asi hrát nemůžu když nemam LT 3 ??

Muzes pouze v pripade, ze uz nemas v xku nejnovejsi dashboard nebo silent update z live.

Tohle je jako pravda nebo nesmysl??? Ja dal právě xko na RGH a teď čtu že pokud už mám v xku TU tak RGH aplikovat jde ale nepojedou AP 25 hry?? Což jsou nejspíš všechny XGD3 ??????????? P.S. nebo jsem to špatně pochopil a příspěvek nepatřil k RGH ?? :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za predchozi prispevek, spatne jsem to cele pochopil. Flasher mi odepsal ze pokud RGH aplikovat pujde, tak pojede vsechno :-)

Pro jistotu, je to téma pro nováčka - pojede vše, ale pouze z HDD.Tuhle se mě někdo ptal, jaktože na RGH konzoli mu to nečte vypálené DVD - občas si lidi myslí, že když mají RGH,mohou číst vypálená DVD z mechaniky, to rozhodně není pravda automaticky, mechanika se při RGH "nechává jak je"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro jistotu, je to téma pro nováčka - pojede vše, ale pouze z HDD.Tuhle se mě někdo ptal, jaktože na RGH konzoli mu to nečte vypálené DVD - občas si lidi myslí, že když mají RGH,mohou číst vypálená DVD z mechaniky, to rozhodně není pravda automaticky, mechanika se při RGH "nechává jak je"

Mechanika se nechává jak je .. Oka :-) Ale co když mi hodí k RGH flasher i LT 3 nevadí to??. Říkal sem flasherovi aby mi tam dal společně s RGH i flash LT 3. Říkal že se to standartně nedělá ale že pro mě to udělá. Pak ještě něco vzpomínal že za nedlouho by mělo vyjít pro RGH nějaké rozšíření a pak si uživatel vybere jestli chce jít do standartního menu což sem pochopil že by mohl na live a nebo si vybrat možnost jít do hecklého menu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mechanika se nechává jak je .. Oka :-) Ale co když mi hodí k RGH flasher i LT 3 nevadí to??. Říkal sem flasherovi aby mi tam dal společně s RGH i flash LT 3. Říkal že se to standartně nedělá ale že pro mě to udělá. Pak ještě něco vzpomínal že za nedlouho by mělo vyjít pro RGH nějaké rozšíření a pak si uživatel vybere jestli chce jít do standartního menu což sem pochopil že by mohl na live a nebo si vybrat možnost jít do hecklého menu.

Samo to nevadí, akorát ta úvaha proč to pouštět z dvd když si můžeš z dvd udělat zase iso a spouštět hry z disku mi nějak nedochází,ale když ti to udělal v rámci RGH zdarma, není co řešit, to máš pravdu.To rozšíření bude dual nand pro coolrunner (addon), takže si budeš moct zvolit jestli nastartuješ z originální (původní) nand, nebo upravené - teď je na RGH jen upravená.S tou původní by to mělo jít na live.Ale tenhle produkt s názvem Xecuter Demon ještě nebyl představen, takže se zatím spíš spekuluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro jistotu, je to téma pro nováčka - pojede vše, ale pouze z HDD.Tuhle se mě někdo ptal, jaktože na RGH konzoli mu to nečte vypálené DVD - občas si lidi myslí, že když mají RGH,mohou číst vypálená DVD z mechaniky, to rozhodně není pravda automaticky, mechanika se při RGH "nechává jak je"

Nevím jak je to teda možné ale měl jsem půjčené 3 DVD a všechny mě to ta mechanika přečetla.Mam RGH.

Sorry nedočetl jsem celé téma,to teda znamená že asi mám také LT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad bych se zeptal jeste na jednu vec.K tomu aby mi ve FSD funovaly title update ke hram,musim mit zalozeny u MS ucet nebo staci kdyz mam jen sitovy kabel v xku?? Pokud nemusim mit ucet u MS tak staci v klasickem DB nejak nastavit automativky net nebo se to nastavuje ve FSD?? Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nepletu tak Title Updates, obaly her a artworky se dají stahovat i bz registrace na FSD. Stránka http://covers.jqe360.com/ slouží jenom jako alternativa na obaly. Je teda nějaká jiná výhoda v registraci?

V podstatě ani nevím . Vyplnil jsem vše , co tam bylo možno zadat a o tom jestli to má nějaké další výhody jsem neuvažoval a asi už dodatečně nezjistím . Děkuji za vysvětlení .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už tak jste u těch title updatů, chci se zeptat, když je k dané hře přes fsd stáhnu, kde co a jak s tím dál? :) děkuju za odpověď

Tohle uděláš přímo ve FSD. Vybereš hru, dáš y (žlutý),vybereš manage title updates, pak znovu žlutý (download title updates), pak se ti jich objeví jeden nebo víc v té obrazovce a pak už jen zeleným activate a měla by se vždy při startu hry automaticky spustit s vybraným updatem (po aktivaci rozsvítí se zelená xbox kulička před názvem updatu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je lepší aktivovat všechny nebo jen ten nejnovější ?? Dám příklad : Forza 4 mi najde 2x TU , Pro Evolution Soccer 3x TU ...

Já tomu rozumím tak, že stačí mít zaplý ten nejnovější, že jsou to jenom různé verze téhož updatu a když to zapneš všechno, tak to stejně vezme jen ten poslední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potreboval bych prosim poradit v jedne veci.U meho jasperu je interni kapacita HDD 512 mb. Kdyz dam v NXE storage tak vidim ze jedine co tam mam je profil + savy ktere maji dohromady 140 mb ale ukazuje mi to ze mam volno jen 30 mb. Mam DB 14699 vim ze neco asi si vezme DB ale stejne kde mam ten zbytek?? Diky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potreboval bych prosim poradit v jedne veci.U meho jasperu je interni kapacita HDD 512 mb. Kdyz dam v NXE storage tak vidim ze jedine co tam mam je profil + savy ktere maji dohromady 140 mb ale ukazuje mi to ze mam volno jen 30 mb. Mam DB 14699 vim ze neco asi si vezme DB ale stejne kde mam ten zbytek?? Diky za rady :)

Ono to přibližně sedí - Metro dash spolkne cca 190 mb z memory unit + počítám, že máš na memory unit instalovaný i fsd, xexmenu případně další rgh aplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu