Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

"Wii U" Zelda


DeSmond

Recommended Posts

Vsichni jsme to cekali a vedeli, ovsem nedavno to bylo oficialne potvrzene, na Wii U se chysta nova Zelda....

Release s launchem konzole je samozrejme nemozny, ovsem vxichni fanousci jistojiste doufaji, ze nebudeme cekat tak dlouho, jako tomu bylo u SS....

A ja se ptam, co od nove Zeldy cekate, respektive co od nove Zeldy chcete?

Me by se velmi zamlouvala Zelda v takove podobe, jake byla rezentovana na E3, tedy vpodstate takova HD TP...

Osobne mam totiz TP nejradsi a ocenil bych tenhle "dospelejsi" a temejsi pristup ke znacce......

A rad bych se taky vratil k otevrenemu svetu a rozhodne do Hyrule jako takove.....

Implementaci pohybovych prvku se asi nevyhneme, jak zaznelo od vyvojaru, coz me osobne nevadi, ale klasickemu ovladaci se nebranim a uvital bych ho spis, jsem holt ze stare skoly :)

Nebo snad chcete neco uplne noveho ala fanarty co se neavno objevily na netu - Z postapokalypticke zeldy? :)

Ja osobne bych nejakou mensi revoluci uvital, ale tim spravnym smerem, nevolam po zmodernizovani jako ostatni, jsem rad kdyz si ta hra zachovava svou identitu a Zeldu mam rad presne takovou jaka je a i proto jsem rad kdyz je porad "vicemene" stejna....

TAk co vy na to? Jak to mate s novou Zeldou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom bych doplnil informaci, ze bylo potvrzeno, ze vytvarny styl, ktery vyuziva Skyward Sword jiz dale nebude pouzit.

Beru to rozhodne pozitivne. Ne ze by se mi tento styl nelibil. Ale podobne jak Desmond se mi libi klasicky styl Twilight Princess. A ten "kresleny" styl by rozhodne nevyuzil HD potencial noveho Wii U.

Pevne verim tedy, ze se podari pripravit opet plnohodnotny herni zazitek, ktery bude obohacen o nove herni mechanismy vyuzivajici vsech vyhod noveho Wii U ovladace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně at to není port mám je sice rád ale mám rad něco nového (nový příběh) prostě pokračování

edit: a navíc Nintendo říkalo, že se nechce vzdávat svého oblíbeného pohybového ovládání, tak si myslím, že WiiU zelda bude využívat klasicky Wii Remote s Wii Motion + a Nunchuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu