Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co vas nastvalo/zamrzelo ?


JAckCZ

Recommended Posts

Hmm, trosku me zamrzelo, kdyz jsem porovnal grafiku PS3 s PC. Zejmena pak moje oblibena hra Battlefield 3 vypada na PC naprosto uzasne, dokud to clovek neuvidi v plne palbe, tak to hraje a prijde mu to v pohode, ale nejhorsi je s PC dojit do styku. To je pak trosku problem vratit se zpet k PS3. kdyz vite, ze jsou jini, kteri to hraji upne v jinych podminkach. Ale samozrejme chapu, ze za takove PC je nutno priplatit a pomer cena/vykon je u PS3 relativne v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby som mal napísať, čo všetko mi vadí, tak mi nestačí A4 formát. Ale preto, že sme na konzolovom fóre tak iba o tom. Serie ma, že k prístroju čo má svoj zenit dávno za sebou vydávajú hry ktoré stoja 50-60€(novinky). A najviac ma serú ko.otkovia, čo o tom dokážu mlieť stále dokola akú výhodnú kúpu urobili. Vid toto fórum http://www.ps3zone.sk/index.php

Keď čítam niektoré príspevky chce sa mi z toho grcať. Hlavne taký pripečenci ktorí majú vo svojom podpise "antijailbreak comando". Kupujem originálky, ale aj to má svoju mieru. Ale na tomto fóre pokiaľ napíšete, že ste ochotný tak max 20€ dať za hru, tak ste automaticky d.bil. Všetci ostatní sú tým pádom normálny, ale čo sa dá čakať od ču.ákov, ktorým hry zväčšia kupujú rodičia alebo im nejakou čiastkou na hru prispejú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiňte, že se do toho pletu, ale když hrajete hry na PC tak tam "trofeje, aichy" máte? Nemyslím zrovna hry ze Steamu (i když ty je taky všechny nemají)...

EDIT: Nevím jak u vás, ale já hry hraju protože mě to baví a ne protože tam jsou "odměny". Ano potěší, ale žebych hrál zrovna kvůli nim to ne. :) A k tématu... Na PS3 mě mrzí jen ti avataři jinak nemám za sebe co vytýkat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že hraju hry, protože mě bavěj, ale když tam jsou trofeje, tak se z tý hry snažím vytřískat maximum.

Přesně tak, normálně bych hru dohrál a zase prodal, takhle jí mám dýl a aspoň z toho něco mám. Já na PC hraní už docela zanevřel kromě Counter-Striku...prostě mi to nemá co dát.

A co mě zamrzelo? R* asi nevydaj GTA III a Vice City remasterovaný v HD :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu