Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Anonymous- Diskuze


krisa

Recommended Posts

Ach jo, zase jeden, co to nepochopil.

Anonymous neni zadna skupina. Je to myslenka - ke ktere se muze kdokoliv pripojit. Takze uz principu je nesmysl, aby mela jakehokoliv vudce nebo stalou skupinu clenu... Kdokoliv muze cokoliv vyhlasit ve jmenu Anonymous a kdokoliv se muze pridat.

Priklad: Hacknu nejaky web a chci podporit myslenku Anonymous - a tak ten utok podepisu jako "utok Anonymous"...

Priklad2: vidim, ze nejaky web ohrozuje svobodu slova a projevu: Udelam YT video + FB skupinu a vyhlasim, ze "Anonymous na ne budou utocit". Dam link a navod na LOIC a HOIC. Tak a ted jde jen o to, kdo vsehcno se prida a kdo vsechno se "zaradi do Anonymous" v tu danou chvili a bude utocit. Media to pak oznaci, ze utocila "skupina Anonymous" - ale to je naprosta sracka, protoze utocil kazdej, kdo se chtel zapojit...

MMMMKAAAY?

mkay-song-300x174.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám, že některé myšlenky nemůžou být dobré, ale za ten utok na Sony si zaslouží lynčování.

Na tohle ma kazdy rozdilny nazor. Je hloupost tady rozjizdet flame - uz tu byl nekolikrat, tak s tim prosimte nezacinej.

Ja osobne to beru jako kladne, protoze to alespon Sony nejakym zpusobem poskodilo a ukazalo, ze hlas komunity a lidi neco znamena a ze lidi dokazou projevit nazor a nesouhlas. Coz je dost podstatne. Dnes to uz skoro vypada, ze nikdy nedokaze otevrit hubu... A kdyz uz ne tu hubu, tak alespon ta dnesni generace X (ano, i ja se do ni radim), dokaze vyjadrit svuj nesouhlas skrze technologie (internet). A ze jsi chvili nemohl hrat? No boze... To je jak kdybych nadaval na kazdej protest, jen protoze zrovna nemuzu tou ulici projet - to je trochu povrchni a kratkozrake, nemyslis :) Ale jak jsem psal - nechci tu rozjizdet flame. Takze kdyztak pm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s anonymem, kazdopadne mi prijde smesne jak se kazdy druhy prohlasuje za clena anonymous, posledni dobou jsem to videl i na fb u 18 letych holek, ktere citovali anonymous a pod tim byla diskuze jak je to husty...

Beru to tak ze kdo je opravdu clenem (resp. Se nekdy nejakeho DDOS utoku ucastnil o tom mlci) a ti, kteri o tom v jednom kuse melou o tom vi prd

---

Tot muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, zase jeden, co to nepochopil.

Anonymous neni zadna skupina. Je to myslenka - ke ktere se muze kdokoliv pripojit. Takze uz principu je nesmysl, aby mela jakehokoliv vudce nebo stalou skupinu clenu... Kdokoliv muze cokoliv vyhlasit ve jmenu Anonymous a kdokoliv se muze pridat.

Priklad: Hacknu nejaky web a chci podporit myslenku Anonymous - a tak ten utok podepisu jako "utok Anonymous"...

Priklad2: vidim, ze nejaky web ohrozuje svobodu slova a projevu: Udelam YT video + FB skupinu a vyhlasim, ze "Anonymous na ne budou utocit". Dam link a navod na LOIC a HOIC. Tak a ted jde jen o to, kdo vsehcno se prida a kdo vsechno se "zaradi do Anonymous" v tu danou chvili a bude utocit. Media to pak oznaci, ze utocila "skupina Anonymous" - ale to je naprosta sracka, protoze utocil kazdej, kdo se chtel zapojit...

MMMMKAAAY?

mkay-song-300x174.jpg

Super vysvětlení, like a boss 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca: Eh. A kdo jim nefandil? Ja teda nevim, ale z meho okoli "jim" fandili vzdy vsichni. Ty ne? Proc ne? Jsi rad, kdyz nas stat muze sikanovat a vadi ti, kdyz nekdo otevre hubu? Nebo ti taky vadilo, kdyz ti znemoznili hrani na PSN na nejakou dobu? (viz. to co jsem psal vyse) - navic to, ze PSN nejelo nebyla chyba lidi, co na nej utocili, ale Sony, ze se s tim nedokazala vyporadat, ze to mela spatne zabezpecene a unikly cisla o kreditkach... Zajimave, ze nejsi nastvany na Sony ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to nepisu za sebe, ale ted sem cetl diskuze na novinky.cz kdyz tam psali ze maj hacknout facebook, spousta lidi tam fuuuckovala, pritom je to nesmysl, a ted kdyz tam napsali ze hacknuly osu, tak ti sami lidi tam pisou jak jsou super, jak jim fandi atp... je to vtipny

apropo abych odpovedel na tvou reakci... min. rok kdyz Anons hacknuly psn, osobne sem nebyl nastvany, nevim proc... ba prave naopak take sem jim fandil, je pekne sledovat jak si tyhle korporace myslej, ze jsou buhvi co, protoze jejich vyrobky kupuje preci pulka sveta nebo ovladaji pulku sveta, a pak jim ukazou, ze jsou uplny nic.

edit: dole je i www.vlada.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na novinkach je banda levicaku a senilnich duchodcu. To by jsi uz mohl vedet :) Je to odpad celeho internetu a pise tam tam odpad a žumpa ceske republiky.

Podle takovych vubec nemuzes brat relevantnost a soudit ostatni nebo vetsinu. Levicaci/komunisti maji podprumerne IQ.

EDIT:

ad "apropo...": jo, to je spravny nazor :) Presne tak. Je treba ukazat, ze tyhle korporace nejsou vse a ze lidi poznaji, kdyz se jim sere na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

priklanim se k anonymous..jsem rad ,ze delaji takovyhle veci..bojuji za nas..za to ,ze my mame taky svoje nazory...kdyz hackli PSN...tak jsem si jel single...a delal trofeje.

Cituji Anonymous_ ,,Je treba ukazat, ze tyhle korporace nejsou vse a ze lidi poznaji, kdyz se jim sere na hlavu."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vim, tak anonymous se od utoku na Sony distancovalo..nehlede na to, ze co vim, tak 99% utoku anonymousu jsou pouze brutal force metody zahlceni webu tak,aby web spadl a byl nedostupny a od praveho "hackovani" se distancuji povetsinou..takze bych je ani s utoky na Sony nespojoval..ano, ze svym bombardovanim serveru hacku napomohli, to je fakt..ale kvuli tomu bych na ne opravdu nastvany nebyl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted asi davam detem do ruky atomovku - ale uz jste nekdy zkouseli "háčkovat" s HOIC? Tim se da vetsina (hure nakonfigurovanych) serveru shodit a staci k tomu 1 (slovy jeden) pocitac s prumernou konektivitou (od O2)...

Namatkou tim shodite http://www.cz-warez.com/ nebo http://warez-forum.cz/ a spoustu dalsich webu... Takze zadne umeni a ani k tomu neni treba hodne lidi.

Na ten zbytek serveru staci slowloris a na ten uplny zbytek dobre nakonfigurovanych staci LOIC a opravdu hodne pocitacu :)

Ne, hackovani to neni - ale to nemeni vyznam veci - jen jsem tim chtel rict, ze to, ze nekdo shodil piratskenoviny nebo vlada.cz neni vubec zadny uspech - je to velice snadne a muze to byt "prace" jednotlivce - klidne 13 leteho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé jak si protiřečíte: Anonymous je prý jen myšlenka (ne skupina lidí) a v duchu té myšlenky může každý vyhlásit cokoliv. Ale když jsem napsal, že Anonymous zautočili na Sony tak mi bylo řečeno, že se od toho utoku distancovali. Tak jak se může myšlenka, kterou netvoří STÁLÁ skupina lidí od toho distancovat, když to vlastně, není žádná určitá skupina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu