Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Čeština pro Free Style Dash - ke stažení.....


ga1far

Recommended Posts

Tak konecne mame hotovo. Prelozeno pres 90% textu. Zatim jich vic nejde.

Preklad je resen pomoci skinu.

--------

Postup pro aplikaci:

1) Nakopirujte stazeny soubor do slozky ...\FSD\Skins\...........

2) V FSD najedte na vyber skinu a vyberte pozadovany (zatim default v CZ, a nebo v Metro stylu CZ)

3) Po vyberu vyskoci pozadavek na reboot, ten provedte a po restartu FSD mate cestinu.

Uzivejte si ceske rozhrani ;)

-----------------------

Ke stazeni:

Default styl CZ

Metro styl CZ

alternativni download (uloz.to):

-----.....iutre & galfar .....-----

Podekovani potesi... ;)

Hledame nekoho kdo pomuze s prekladem do SK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jazyk je v FSD reseny skinem, nektere veci jsou v default.xex...Ten mimo jine uz mame rozlousknuty, takze sem postnu i prelozeny i ten. Snad jeste do nedele, pripadne zacatkem tydne. Takze by cestina mela byt komplet.

2 mmm273: Pokud chces prelozit ten co pouzivas ty, tak ho posli, a pocestime ho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte co dělám špatně? Když dám soubor defaultCZ do ....\freestyle\Skins\..... tak se ukáže v nabídce ale až po restartu ,pak to chce reboot,potvrdím a nic... když vypnu sám xko a pak ho zapnu tak už nenaběhne nic krom černé obrazovky,musím se přepnout do orig NXE a FSD znovu nainstalovat.. Zkoušel jsem to asi 3x a stále to samé :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte co dělám špatně? Když dám soubor defaultCZ do ....\freestyle\Skins\..... tak se ukáže v nabídce ale až po restartu ,pak to chce reboot,potvrdím a nic... když vypnu sám xko a pak ho zapnu tak už nenaběhne nic krom černé obrazovky,musím se přepnout do orig NXE a FSD znovu nainstalovat.. Zkoušel jsem to asi 3x a stále to samé :-(

Pravděpodobně máš špatně napsaný soubor launch.ini .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • Moderators
Diky moc za cestinu :)

Jeste se chci zeptat jak se jmenuje tenhle fsd skin

To není skin, to je zcela nový revoluční projekt RxE, na kterém Team FSD pracuje. Všichni netrpělivě očekávají jeho vydání, mezitím stav v jakém projekt je lze sledovat ZDE

P.S. Hodně velká spousta FSD skinů a wallpaperů je k nalezení na xbox360iso.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...
  • 2 months later...
Pravděpodobně máš špatně napsaný soubor launch.ini .

Prosím, změnil jsem skin a mám stejný problém, že je pouze černá obrazovka, ale nevím jak se přepnout do orig NXE nebo vůbec co mám dělat, může mi někdo poradit? Díky moc

Vše opět pracuje jak má.... díky toro

Upraveno uživatelem jirom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Pls. Ja mam tiez problem s tym skinom. Ked ho dam skoncim s ciernou obrazovkou. Vsetci pisete ze dakujete za vyriesenie, ale nikto nenapise ako to treba vyriesit :-(

EDIT: Nikto nevie poradit? Chcel by som češtinu, ale stale mi to nejde.

Upraveno uživatelem starec007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Zdravim. Take mam problem jak upravit launch a ani nvm jakej. Slo by to napsat sem na zed take, at se ostatni porad neptaji. A jeste otazky nevite jak na xku E 4gb v xex menu pridat tu interni pamet at to nemusim mit na flashdisku vse? Tady co byl navod nekde nefunguje. Ale aspon tedy to metro. Ja ho mel nez se mi vse smazalo a je super. Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu