Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak odstranit bootování FSD z HDD a nastavení původního DB


Recommended Posts

  • Moderators

Vyhledej v Xboxu soubor "launch.ini" - jeho umístění bude podle toho, kam ti jej ten kdo ti dělal RGH a instalace SW dal. Soubor edituj a vyhledej řádek kde je "Default = <cesta_k_FSD>/default.xex", odmaž cestu k default.xex a nech tam jen "Default = ".

Pokud máš dashlaunch součástí freeboot image, pak je launch.ini přímo v NAND paměti, kde ho nezedituješ. Tam by bylo potřeba buď vytvořit freeboot image znovu s tím, že si ten soubor launch.ini upravíš (náročnější cesta) anebo provést zcela novou instalaci Dashlaunch s tím, že si vytvoříš nový soubor "launch.ini" a dáš jej někam na HDD.

Jinak pokud při startu konzole budeš držet tlačítko "RB" na ovladači, přeskočíš boot do FSD a nabootuješ do originál NXE dashboardu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jak odstranit FSD s Xboxu? Dělá mi to bordel a nejdou spustit žádné hry. Taky nefunguje prostřední tlačítko (logo x boxu). FSD mám nastevený na bootování. Díky za radu

Jakto ze ti nejdou spustit zadne hry? A kdo ti daval FSD? Pri instalaci FSD si nastavujes co ma jake tlacitko delat a pripadne povolit ci zakazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakto ze ti nejdou spustit zadne hry? A kdo ti daval FSD? Pri instalaci FSD si nastavujes co ma jake tlacitko delat a pripadne povolit ci zakazat.

V pohodě, blbě jsem nastavil při instalaci FSD ten nesmyslný sloupec yes a no, nainstaloval jsem to s defaultním nastavením a jede to jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu