Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

psp street (E1004)


Dankos

Recommended Posts

Proč hned vyjizdiš? Tak sem se splet,to se stane kazdymu, ty Kindere! Jdi spat,nebo lip-nauc se slusnemu chovanio.To je dneska mladez.

// Ještě se rozčiluj, kdyby dal na tebe, tak díky tvýmu "spletnutí" mohl mít neopravitelnej brick a ty bys mu to poškozený PSPčko určitě proplatil, viď?

Tvůj předchozí příspěvek jsem radši smazal. R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě už je holenku 21 takže už nejsem žádnej kinder, nebo jak jsi mě to nazval, Spát ještě nepůjdu, protože tu řeším problémy s noťasem a slušně se chovat umím. Ale ty, až budeš chtít s něčím někomu pomoct, tak se příště pořádně podívej a přečti si o té věci něco a neplácni hned první kravinu která tě napadne, v tomhle případě by se nic nestalo, prostě by mu to nešlo nainstalovat, ale kdyby jsi mu poradil, třeba aby si tam dal 6.60 PRO B10 Permanent, tak by si díky tobě zničil PSP, takže by jsi to měl na svědomí, tohle si uvědom. Vyjíždím právě proto, že si o tom nic nepřečteš a už radíš a píšeš první co tě napadne.

Dankos: Musíš aktualizovat na 6.60 (stáhni to z ofiko stránek Sony). Ty máš firmware 6.50 a dáváš tam 6.60 PRO B10 (vidíš ten rozdíl?) 6.50 vs. 6.60

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff ano je to špatně, jak už jsem psal nejdřív musíš aktualizovat na 6.60 http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011080004 dej to PSP/GAME/UPDATE (tu musíš vytvořit) a pak tam dej 6.60 PRO B10 http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu