Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa street 4


messi010

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

tak uz sem par zaapsu odehral. a nevim co moc si o tom myslet. Jako je to fajn, ale kupovat to jako plnou hru? Za me rozhodne ne. Tak 500 na psn maximalne... Melo by to byt jako soucast normalni fify (ten samy pripad jako EURA a World cupy...) ale to by se ea pripravilo o solid byznys od ovci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě na druhou stranu demo ohromilo, ve hře se povedlo snad všechno od grafiky až po pohyby hráčů, ovládání kliček a triků je jednoduché, celková fyzika jak se míč odráží od hrazení atd. se mi líbí. No a samotná zábavnost...dema se nemůžu vynahrát. Systém kariéry se mi líbí a je to asi celkově vlastně všechno reálnější než v předchozích dílech. Takže za sebe říkám ANO, nebýt toho, že vychází v březnu Resident Evil Operation Raccoon City, tak bych si novou FIFA STREET určitě koupil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky demo ohromilo. Jak říká pennywise.. pohyby hráčů, fyzika míče, kličky - vše vypadá skvěle a dobře se to ovládá. Menu je přehledné a svižné (nesnáším to u fify!). Taky nevím jak dlouho by mě to bavilo a v blízké době kupovat nebudu, ale přijde mi to skvělý ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostane to uplne novy rozmer kdyz jsi chvilku pocvicite v telocvicne a vsechny klicky a triky ktere jsou k dispozici si poradne nacvicite, potom jsou ty zapasy uplne o necem jinem. A jeste jinej level to dostane kdyz kvam prijde kamos a zahrajete si snim na jedne telce, fakt o zabavu neni nouze ;) Demo se mi mega libi a jsem rozhodnuty hru koupit, ale pockam aspon mesic nez cena spadne na prijatelnych 7-8 stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakej xbox market? Tady jsi v PS3 sekci a bez jailbreaku to nejde a to se řeší v jiné sekci. Hlavně demo je zdarma tak stahuj z PSN.................. Jinak je tu někdo koho to fakt chytlo jak mě a půjde do origo? Když tak můj nick na PSN je KULISS9 , potřebuji aspoň 2 přátele ať mohu dát ten turnaj v číně v demu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fyzika míče, kličky

nejvic se mi libi, kdyz udelam klicku a v replayi je hrac nohou pul metru od míče, hlavne u tech "overhead" fint :D odehral sem par zapasu a koupi rozhodne neplanuju, fyzika, narazeni hracu do sebe a tragikomicke prepadavani pres tela je stejne jako ve FIFA12...lol

pro me je to obyč taškařice, neco jako bude spin-off dirt showdown

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj,mam takovej malej problem predobjednal jsme su tudle gamesu a dela mne docela potize napr.nemuzu vubec hrat World tour jelikoz hned po prvnim zapase se mne to sekne to sami pokud v menu zmacknu main event(select) tak so te hned sekne tak se chci zeptat jestli nemate nekdo podobnej problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam takovej malej problem predobjednal jsme su tudle gamesu a dela mne docela potize napr.nemuzu vubec hrat World tour jelikoz hned po prvnim zapase se mne to sekne to sami pokud v menu zmacknu main event(select) tak so te hned sekne tak se chci zeptat jestli nemate nekdo podobnej problem.

Jakej máš Firmware ? Zkus si aktualizovat konzoly na nejnovější Firmware více zde: http://cz.playstation.com/ps3/support/system-software/detail/item460010/Aktualizace-funkcí-(ver-4-11)/

Když ani to nepomůže zkus smazat soubory ze hry....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu