Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaké PC ? (Chci jen již sestavené.)


stevens129

Otázka

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o pomoc při vybrání stolního PC.

-Nechci sestavu, jak se to většinou dělá, jelikož přes PC nejsem, tak bych si to nezvládl pak doma sestavit ( :D ).Chci PC které mi přijde domů (Bedna+monitor), zapojím kabely, a je to !

-Samozřejmě nejlepší z nejlevnějších.(do 20K)

-Vážně sestavu nechci ! Nedokázal bych si to doma sestavit. :D Prostě cokoliv co mi rozjede hry jako GTA IV/V(V-ještě nevydané), Battlefield 3 a podobně, a stačí mi doma zapojit kabely čili to bude sestavené.(Taky ať to má aspoň těch 640GB, jelikož na NTB už z těch 640GB mám skoro plno)

-Díky za všechny rady :) (Moc se o PC nezajímám, tak mě prosím pochopte :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 278
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Jo SMS.. :D ..Jestli mi to PC pošle tak si koupím tu grafárnu cos mi ukázal a seru pořád čekat, ty 2 roky bude stačit a zas tak moc ty nové hry nehraju :D

Chyba chyba... Nepočkat do konce března je škoda.. Nejde třeba ani tak o to, že ty karty budou výkonější, ale hlavně to bude oproti předchozí generaci minimální žrout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chyba chyba... Nepočkat do konce března je škoda.. Nejde třeba ani tak o to, že ty karty budou výkonější, ale hlavně to bude oproti předchozí generaci minimální žrout.

Ano, tak to udělám, stejně by mi bez té karty dal slevu ''pouze'' 1000Kč.Vemu i s grafárnou za 15K a až budou ty nové a už nebude stačit tak prostě koupím novou RAM a Grafárnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No počítej, že grafika už nebude stačit teď, ale jinak je to asi teda docela slušná cena no.. Já bych šel sice raději do nového, ale tak to je jen můj názor. Obzlᚍ z bazoše bych se bál to kupovat. Ale jinak to vypadá fajn. Co bych za to dal ;)

Blbost. Hry se zatím nikam nepohnou, dokud nepříjde nová generace konzolí. Hry v tomto roce nebudou až tak náročné, že by potřeboval nutně nové grafiky od AMD, nebo pomalu přicházející GTX6xx. Pokud nebude vyžadovat extrémní výkon jako např. GTX580, jakože ne, tak taková GTX560-Ti mu vydrží ještě dlouho. BTW: Kde jsi vzal, že už teď nebudou stačit? LOL

EDIT: A když už budeš čekat na novou grafiku, tak už rovnou počkej na nové procesory od Intelu. (Ivy bridge) Což je léto 2012.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jelikož pro mě znamená užít si hru hrát ji na nejvyšší detaily v 1080p a s alespoň 40fps. Ano Gtx560-Ti mu vydrží dlouho. Ale asi bych si teď opravdu nepořizoval gtx260. Jasně zahraje si a dobře, ale do budoucna to nejlepší grafika už není a opravdu bude třeba ji tak do roka vyměnit, pokud bude chtít hrát nejnáročnější hry na vysoké detaily a 1080p. "LOL"

EDIT: Grafiky 78xx by měly vyjít v březnu, takže čekání na grafiku bych nijak s čekáním na procesory nespojoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jelikož pro mě znamená užít si hru hrát ji na nejvyšší detaily v 1080p a s alespoň 40fps. Ano Gtx560-Ti mu vydrží dlouho. Ale asi bych si teď opravdu nepořizoval gtx260. "LOL"

Psal jsem GTS250 a ne GTX260 (GTX260 je o hodně výkonnější) :-D ... 30 fps jsem napsal proto, že většina těhdle her běží na konzolích (tak, jak tvůrci chtěli, aby se to hrálo) právě v těch 30 snímcích (ME3 nebo MW3 mi běželo v 1080p v 60+ snímcích).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já vím, ale on by v té sestavě měl právě gtx260. No jak můžeš hrát crysis 2 na high je mi záhadou :D Tak ano zahraje si a dobře. Taky si ještě na své 4850HD něco spustím. Zrovna mw3 mi jde taky tak na 55fps. Dobře možná jsem to trochu přecenil. Gtx 260 ještě dnes stačí, ale rozhodně to není nejlepší řešení do budoucna. Tak bych se opravil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jelikož pro mě znamená užít si hru hrát ji na nejvyšší detaily v 1080p a s alespoň 40fps. Ano Gtx560-Ti mu vydrží dlouho. Ale asi bych si teď opravdu nepořizoval gtx260. Jasně zahraje si a dobře, ale do budoucna to nejlepší grafika už není a opravdu bude třeba ji tak do roka vyměnit, pokud bude chtít hrát nejnáročnější hry na vysoké detaily a 1080p. "LOL"

EDIT: Grafiky 78xx by měly vyjít v březnu, takže čekání na grafiku bych nijak s čekáním na procesory nespojoval

Pro tebe může znamenat ♥♥♥♥♥ > pochoutka a je to fuk. Záleží co chce ten člověk. A ten chce rozjet nové hry jako BF3 a jim podobné a další tituly tohoto roka. A GTX 560-Ti bohatě stačí. Já jedu BF3 (mapa metro) stabilně na 50fps. (mám nastavené max 50) Takže nevím proč by teď nestačila jako si psal ty. A ptám se znova. Proč by GTX560-Ti momentálně nestačila jako jsi psal? Hm? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Můžu se zeptat, kde jsem psal, že gtx 560ti nestačí? Já jsem psal, že gtx260 už je dnes slabší, ale máte pravdu a uznávám, že i ta ještě rozjede nové hry v pohodě. Ale kde jsem psal to, že nestačí gtx560 to nevím. Jen vím, že jsem mu jí dokonce o několik stránek dozadu doporučoval do sestavy, kterou jsem mu sestavil. A ty přirovnání si příště nech pro sebe. Já jsem se mu tu snažil pomoct a ne jako ty se tady dohadovat. Uznávám, že gtx260 je ještě v pohodě, nicméně sám bych do ní už teď nešel a do budoucna to nejlepší není. Ale kde jsem napsal, že nestačí 560ti?

EDIT: Jelikož pro mě znamená užít si hru hrát ji na nejvyšší detaily v 1080p a s alespoň 40fps. Ano Gtx560-Ti mu vydrží dlouho. Ale asi bych si teď opravdu nepořizoval gtx260. Jasně zahraje si a dobře, ale do budoucna to nejlepší grafika už není a opravdu bude třeba ji tak do roka vyměnit, pokud bude chtít hrát nejnáročnější hry na vysoké detaily a 1080p. "LOL"

Tohle jsem napsal... Výrazně ti označím, co jsem psal o gtx560ti

Příště čti pořádně a pak až se snaž někoho stírat chytráku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Né fajn v pohodě, nejsem naštvanej. Já taky uznávám, že jsem to s gtx260 přehnal.. Je ještě slušná. Ale hned si ze mě dělat srandu, ještě k tomu takovymhle d_____nim "přirovnáním" nebo čím bych to nazval, to jsi nemusel. Já se mu tu snažím pomoct a načteno o komponentech,pc, atd aspoň trošku něco taky mám, tak třeba alespoň s něčím snad poradit dobře mohu... Takže takovouhle zpětnou vazbu jsem nečekal. To mě mrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, taky si myslím, že GTX260 už se fakt nevyplácí kupovat a dnes je dost slabá.

Moje rada: Kup GTX560-Ti a pokud nebude stačit přetaktuj a dostaneš skoro výkon GTX570. A to myslím bude dost stačit na rok a něco. Pak prodáš a koupíš novou, třeba 760. :-D Jinak střední řady AMD se mi nezdají moc dobré. (jsou dobré, ale ne moc velký skok kupředu) Když už čekat, tak rovnou vzít Ivy Bridge s GTX660. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu