Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Db 2.0.14717.0


drak3go

Recommended Posts

ok tady než někdo napíše jestli má flag tak... Jdu na to sám, pak napíšu. Mimochodem divné je, že jste mi psali že když updatuju na metro dash tk flag je 100%, but já sem updatoval offline a flag nemám do teď, v offline updatu se to zapisuje do NAND ne? Tudíš by se to zobrazilo v Xvalu

EDIT: ok hotovo jdu to ochackovat

EDIT2: Sucháči vážím si tvé odpovědi o flagu, updatoval jsem offline a SECDATA IS CLEAR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

divim se ze se vsichni do toho updatu tak hrnete kdyz ho k nicemu zatim nepotrebujete! pak tady zas bude milion zbytecnej dotazu proc mi nejede to a to.......a pro me majitele RGH to znamena ze kdyz tento dash bude nejaka hra vyzadovat tak kdyz si ho dam tak se mi zrusi RGH nebo jak?

Na tohle si dej pozor !! Kdo má JTAG/RGH nikdy nesmí updatovat vyšším DB než má v xboxu - jinak o JTAG/RGH přijde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem divné je, že jste mi psali že když updatuju na metro dash tk flag je 100%, but já sem updatoval offline a flag nemám do teď, v offline updatu se to zapisuje do NAND ne?

Klidně to můžou zapisovat i jinam, není důvod, proč by ne.

ja mel flag uz predtim takze jsem to dneska testnul, a kdyz prileti ban tak prileti.. ja uz to neovlivnim :-) s flashem LT+ 3.0 a ted to jede v pohode

Jestli máš jen flag za Failed AP2.5 challenge, tak ten se možná bude odpouštět, protože se to stalo i několika lidem s originálkama. Není to samozřejmě oficiálně od Microsoftu potvrzený, ale jak jinak to chcou udělat, aby nezabanovali nevinné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu se zeptat, je teda dobrá volba si momentálně nechat instalovat RGH do jasper Elite 120GB?

toro - mohl by si mi prosím tě vysvětlit jak si to myslel s tím dashem?

Tak jak jsem to napsal to platí - co ti je na tom nejasného ? U JTAG/RGH nesmíš aktualizovat DB oficielním updatem od MS . Jen v případě kdy potřebuješ kvůli avatarům nebo kinectu a nesmí být vyšší než máš v xboxu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tenhle dotaz patří do jiné sekce ale k tomu RGH to hraní online bude grátis jen mezi lidma s RGH nebo jak? Jo a to se bude přidávat ta funkce softwarově nebo hardwarově ?

Bude to zdvojený nand - takže jak to chápeš ty tak řešení HW . V podstatě se RGH odstaví jako u wasabi . Ale je to kvůli možnosti hraní na live - takže jako dříve placené online .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Nechci zbytečně vytvářet nové téma tak to píšu sem. Teď jsem stáhl hru toho snipera co potřebuje pro zpuštění DB 14719.. Mám na svém RGH 14699 tak jsem čekal že mi to nepůjde a ejhle ta hra jde. Jak je to možné, myslel jsem že to hodí nějakou chybu, tak budu muset přehrát v xku DB podle návodu ale nemusím ??? Jak to je?? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to proto, že RGH respektive FSD nepotřebuje ve hře nic ověřovat a hru prostě spustí. To že hra vyžaduje DB 14719 je jen kvůli vyššímu wave, jenže při RGH se wave neřeší a neověřuje, spouští se v podstatě jen jádro hry bez nějakých kontrol pravosti. Jinak nový DB neobsahuje nic co by hra vyloženě potřebovala k běhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to si myslíš správně, ale musí to vyžadovat kvůli DB co obsahuje něco, bez čeho hra nemůže běžet, kupříkladu update pro kinect. Co se týče běžných ochran, tak v tom případě k tomu žádnou aktualizaci nepotřebuje, protože je nekontroluje a k běhu hry nejsou potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

no správně pokud sis nechal dělat RGH, tak by jsi k němu měl dostat CD na kterým máš potřebný věci, CPU key atd.. a ty si pomocí toho stáhneš dashboard a pak ho prehrajes origo dashboardem. ale jde to i bez toho cd.

zde máš návod:

http://console-forum.net/tema/139531-navod-na-aktualizaci-db-14719-programem-xebuild-gui-v-2-02

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
ne nemusis, dashboard si vytvoris diky tomu CD co jsi dostal, a pak az tam budes mit ten novy tak muzes nahrat novy officialni z flešky

Bohužel, ne každý dodává uživateli to, co mu náleží a to, co mu v případě potřeby uvede Xbox do původního stavu - zejména image originál NAND. Ta slouží taky zároveň jako základ pro tvorbu pozdějších NAND image s vyšší verzí dashboardu atp. Je to prostě ZÁKLAD.

Již jednou vyčtená modifikovaná NAND už není originální, je patchnutá a v případě RGH modifikovaná i ECC image a jen těžko při potřebě změnit glitch image si uživatel vystačí bez originální zálohy.

Stále dokola ohraná písnička...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu