Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Špatný Orig. update/RGH + Speed Wheel instalace


Recommended Posts

Zdravím vás všechny. Hledal jsem odpověď po fóru, ale nedobral jsem se jí, takže se odvážím založit nové téma, snad tím nikoho nerozhořčím :D.

Chystám se na RGH a

1) už nevím jaký jsem měl flash, domnívám se 2.1 LT+ ?? nejnovější hru jsem hrál snad LA Noire a vše běželo v naprostém pořádku. Přišel kamarád s originálním CoD MW2 a já jsem updatoval z CoD MW2 orig. DVD. Poté mi už nejde spustit žádná hra, klasicky Xbox nevidí, že se jedná o hru, ale bere to jako nějaké DVD. System Info píše Dashboard: 2.0.13599.0, nevím jestli pomůže. Rád bych na RGH hrál hry co už mám na DVD, prosím moc o radu, jestli mám udělat klasický flash + RGH, či postačí jenom RGH, nebo něco jiného.

2) Pořídil jsem si Xbox 360 Wireless Speed Wheel a balení obsahuje instalační disk. Chtěl bych poprosit o radu, jak se mám zachovat v mojí výše uvedené situaci, jestli mám bez obav instalovat, nebo instalovat až po RGH, před RGH, nebo neinstalovat vůbec.

Budu moc vděčný za odpovědi, vrtá mi to hlavou už několik měsíců a neměl jsem vůbec čas to jakkoli řešit, chtěl bych to mít konečně z krku a zase si užívat hraní. Mockrát předem děkuji :roll: :roll: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás všechny. Hledal jsem odpověď po fóru, ale nedobral jsem se jí, takže se odvážím založit nové téma, snad tím nikoho nerozhořčím

:D.

Chystám se na RGH a

1) už nevím jaký jsem měl flash, domnívám se 2.1 LT+ ?? nejnovější hru jsem hrál snad LA Noire a vše běželo v naprostém pořádku. Přišel kamarád s originálním CoD MW2 a já jsem updatoval z CoD MW2 orig. DVD. Poté mi už nejde spustit žádná hra, klasicky Xbox nevidí, že se jedná o hru, ale bere to jako nějaké DVD. System Info píše Dashboard: 2.0.13599.0, nevím jestli pomůže. Rád bych na RGH hrál hry co už mám na DVD, prosím moc o radu, jestli mám udělat klasický flash + RGH, či postačí jenom RGH, nebo něco jiného.

2) Pořídil jsem si Xbox 360 Wireless Speed Wheel a balení obsahuje instalační disk. Chtěl bych poprosit o radu, jak se mám zachovat v mojí výše uvedené situaci, jestli mám bez obav instalovat, nebo instalovat až po RGH, před RGH, nebo neinstalovat vůbec.

Budu moc vděčný za odpovědi, vrtá mi to hlavou už několik měsíců a neměl jsem vůbec čas to jakkoli řešit, chtěl bych to mít konečně z krku a zase si užívat hraní. Mockrát předem děkuji :roll: :roll: :D

LA Noire je Wave 11 hra, takže si před updatem měl pravděpodobně dashboard 12625. Jak si udělal ten update na 13599 přišel si o flash a teď ti to čte jen originálky.Update co je u toho volantu tam už můžeš bez obav dát, to už nic nezkazí. Pokud máš konzoli, co na ní RGH jde,půjde ti i po updatu od volantu.Když chceš po RGH číst zase vypálené z mechaniky (což je třeba z mého pohledu naprosto zbytečné, když tu hru můžu hrát rovnou z HDD) řekni flasherovi, že chceš RGH i flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky moc. Takže rozumím správně, že je jedno jestli nainstaluju ten Xbox 360 Wireless Speed Wheel před, nebo po RGH, poběží tak jako tak a neohrozí ani případný flash v žádném případě (samozřejmě v rámci). dík, dík!!! :))))

tak tak - flash už je pryč a flashnout znova to samozřejmě půjde.Stejně tak jako se nic nemění na možnosti RGH (tj pokud nešla předtím, nepůjde ani po updatu - některé jesper verze nejdou glitchnout), pokud předtím šla, půjde zase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu