Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSV Mag (1. vydání právě vydáno!)


andre06

Recommended Posts

PSV Mag

PSV MAG Vol.1

abr.png

Ke stažení zde:

http://ps-vita-magazin.cz/downloads.php?cat_id=2&download_id=29

Máte-li zájem se podílet na magazínu nebo máte nějaký zajímavý nápad, tak jej napište do komentářů. Pro vážnější zájemce je možno mě kontaktovat i na mém webu skrze soukromou zprávu: http://ps-vita-magazin.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Výpomoc znamená že na post hlavního grafika se rozhodně necítím, taky jsem tím chtěl říct, že se prostě občas (bohužel) může stát že nebudu úplně k dispozici kvůli škole (ale během týdne a hlavně o víkendu bych čas určitě měl mít).

2) Ovládám photoshop, možná bych zvládl i gimp, ale já preferuji photoshop.

3) Těžko říct na jaké jsem úrovni, ale vzhledem k tomu že už v tom nějaký ten rok dělám (sice jsem samouk, ale snaživej :D) tak si myslím že vcelku v pohodě.

4) Ano podpis je má tvorba, není dle návodu ale nechal jsem se dost inspirovat.

5) Určitě mám. Sice jsem převážně dělal obrázky do podpisů (takový rychlovky) podle kterých se dle mého názoru nedá moc hodnotit úroveň grafika.

Každopádně nějakou tu ukázečku odešlu do SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Radatorem jsem domluven. Práce na magazínu v naší redakci už pomalu začínají, ale další redaktoři by se nám hodili. Tak pokud se zajímáte o PS Vitu tak neváhejte a přidejte se k nám. První číslo by mělo vyjít už na začátku dubna, pokud se povede doladit grafika šablon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

PSV MAG Vol.1

Jsem velmi poctěn, že se tu s Vámi mohu shledat při příležitosti historicky prvního vydání nové verze magazínu “Gamer-Revue”, jež je určena a optimalizována k prohlížení především na herních konzolích PS Vita. Magazín byl kompletně předělán nejen po grafické stránce, ale i po stránce obsahové a nese také nový název, kterým je PSV MAG. Na své si okrajově přijdou i majitelé starších konzolí Playstation Portable a Playstation 3. Magazín se chce vydat novou cestou a nabídnout čtenářům mnohem kvalitnější počtení než kdy dříve a hlavně v novém a úhlednějším kabátku...

Magazín ke stažení zde:

http://ps-vita-magazin.cz/downloads.php?cat_id=2&download_id=29

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct že jste odvedli opravdu dobrou práci. Sice jsem něco četl už na webu ,ale i tak se mi PSV mag libí. Vzhled je skvělí a magazín se mi čte dobře i když jsem četl zatím jen v compu (Vitu má teď přítelkyně =))

Dost mě potěšila soutěž abych byl upřímný nic podobného jsem nečekal a fakt mě to potěšilo. Moc se těším na další číslo a doufám že bude o čem psát hlavně co se novinek týče.

Dál mám dotaz jestli se budete věnovat více E3 v její době (tak nějak den po dni co je(v té době asi bylo) ohlášené atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct že jste odvedli opravdu dobrou práci. Sice jsem něco četl už na webu ,ale i tak se mi PSV mag libí. Vzhled je skvělí a magazín se mi čte dobře i když jsem četl zatím jen v compu (Vitu má teď přítelkyně =))

Dost mě potěšila soutěž abych byl upřímný nic podobného jsem nečekal a fakt mě to potěšilo. Moc se těším na další číslo a doufám že bude o čem psát hlavně co se novinek týče.

Dál mám dotaz jestli se budete věnovat více E3 v její době (tak nějak den po dni co je(v té době asi bylo) ohlášené atd

Musím říct že to nebyla žádná sranda a asi nebudu mluvit jen za sebe když vyjádřím že mám radost z toho, že se ti to líbí... Co se týče E3 tak to se musíš zeptat vedoucího projektu Andreho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče samotného magazínu ve spojení s E3, tak tam to moc dobře nevidím, zprávy v něm určitě budou, ale asi se zpožděním, takže jen to nejdůležitější. Co se týče našeho webu, tak tam určitě v průběhu E3 budou novinky o nových ohlášených titulech atd. Jak znám SSuka tak určitě i on vymyslí nějakou zajímavou newsku o E3.

Jinak jsem rád, že se ti magazín líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne preferujem novinky a recenzie na webe, stranku http://ps-vita-magazin.cz/ cekujem skoro kazdy den.. radsej si to precitam na internete pretoze to je pre mna pohodlnejsie a rychlejsie ako stahovat a kopirovat si do vity magazin raz za mesiac ;) dalsie minus vidim v oneskoreni noviniek kedze sa musi cakat na grafiku a samotny magazin... nemam nic proti magazinu, som rad ze niekto nieco robi, je to len moj nazor.. kazdopadne vdaka za vsetko, web aj magazin!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu