Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím uvažuji že si koupím vitu drive sem vlastni psp a to me celkem bavilo ted nemam nic na hrani max pc a tel :D takže si chci pořídit vitu žádný flash nepotřebuji na hry peníze mam. jde mi jen o to ze když sem si to chtěl vyzkoušet třeba v datartu nebo nekde v jrc a podobně (vystaveny kus) tak byli but zasekli nebo vybitý :cry: takže se chci zeptat jak to stim je jestli se to opravdu stava casto seka se nebo tak proste zkusenosti majitelu nechci to koupit a za tyden davat na aukro protoze bych byl nespokojeny co ta vecicka umy si uz dokazu najit sam na netu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nezasekla se mi ani jednou zatím, (rok a kousek jí mam a hraju často) výdrž baterky je holt horší .. cca 4hodiny se slušnym podsvícením a na wifině, dá se trošku víc s vypnutou wifi a nižšim kontrastem, ale při dením nabíjení mi na cestu do práce a z práce stačí krásně :) určo doporučuju..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

gow ma vyjit remasterovanej HD pro vitu :D aspon co sem nekde cet :D takze netreba psp verzi - z myho pohledu tam ty hry vypadaj fakt vosklive, lepsi prikoupit pspcko :D tam vypadaj na displeji pekne :) ale ano psp hry i psx umí.. :)

edit: mistr vejš byl rychlejší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

GoW je na PSV úžasnej :) už si nevzpomínám jaký byl na PSP (prodáno před 2 lety), ale i na PSV vypadá pěkně. Možná to bude tím o malinko větším displejem hehe a lepšími barvami. Co na těch PSP hrách stále žeru je to, že jsou 100x rychlejší jak v loadingu, tak v odezvě ovládání - ano, je naprosto jasné proč, ale právě proto by se měli u PSV zaměřit na gameplay a optimalizaci mnohem více než na nejkrásnější grafiku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo ja si zalozil novej ale misto na @seznam.cz sem si to zalozil na @gmail.com ale pise mi to ve vite (you must sing in with the account that is linked with ps vita system) a na strankach play... se prihlasim normalne

E:dobry uz to mam musel sem dat vitu do továrního nastaveni :) zatim sem toho tam moc nemel tak sem ani o moc neprisel :D

E2: :D jeste jedna otazecka k temu slouzi to BT ?

Upraveno uživatelem pítr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu