Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

avatar na jtag konzoli


Recommended Posts

zdravim všechny odborníky,mám čerstvě konzoli s JTAG prosím vás mohl by mi někdo poradit jak se dá v meny fsd vytvořit avatar?četl jsem tady nějaký návod ale vůbec jsem ho nepochopil.a ještě bych vás poprosil jak spojit hru na více dvd příklad forza. vým že to tu je ale někdo kdo by to popsal pro laika.

předem všem děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Avataři se v FSD nevytvářejí, avatar je do FSD přebírán z orig. NXE, tudíž jakého avatara si uděláš v NXE, takového budeš mít v FSD.

S hrami na více disků je to přesně jak píšeš - existuje tu na to už topic a je popsaný poměrně dost laicky. Je zbytečné to opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak to ti tam chybí avatar + kinect update, který tam dostaneš instalací z orig. dashboard update, který si můžeš stáhnout na ofic. stránkách M$.

:arrow: POZOR, verze updatu musí souhlasit s verzí v Xboxu, tj. např. na DB 14719 musíš instalovat zase update 14719 !!! :arrowl: Instalací vyšší verze si znefunkčníš RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu