Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nejzajímavější, nejkomediálnější prostě nej postava ze hry....


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 148
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejzajímavější je imho G-Man, byl to geniální plán, zasadit ho do Half Life ... A sám jsem bádal a zjistil jsem, že G Man je Gordon Freeman ... Stačí poslouchat jeho hlášky " The right man in the wrong place can make all the difference. All the effort in the world would would have gone to waste" (Doufám že to mám správně) ... Kdo hrál všechny díly Half Lifu, tak pochopí , že se stala katastrofa, a G Man (Gordon z Budoucnosti) se vrátí zpět aby varoval mladého Gordona před katastrofou, co měl původně způsobit ... Doporučuju si zahrát Half Life , všechny díly ... Hra co má příběh, děj a plno tajemství :dozey:

A nejvtipnější postava ... Niko Bellic , ty jeho hlášky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak asi Frank Lampard z Fify nebo PES :P

Né... teďka jsem dohrál NUNH2 a hodně zajímavá byla ta Kasumi...

Potom taky Solid Snake z MGS a ten týpek ze SF... ale za boha si nemůžu vzpomenout, jak se jmenuje...

Ale na špici jednoznačne Tommy Angelo z Mafie :) a společně s nim Thrall z Warcraftu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže skoro všichni z naruto ultimate ninja heroes 1,2 protože se koukám na seriál a všichni sou hustý i v serálu i ve hře potm takzvanej trpaslík z valhalla knights kterej je větří než člověk potom crash páč je to fakt típek sephirot, zack, angeal, genesis, a cloud z ff IIV cc páč sou to strašný typani ale je škoda že z nich přežil jenom cloud a ještě eddy a ta jeho ségra z tekkena páš taký tríčky co nedělaj a ještě king takej wrestling a to by bylo asi tak všechno.. :wohow: jo málem bych zapoměl na skoro všechny postavy z devil may cry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Solid Snake = Nejlepší snake ze serie MGS,charizmaticky,dobra povaha a hral jsem ji asi nejdele

Zack Fair = Ma nejoblíbenější postava (viz.avatar)

Cloud Strife = Stravil jsem s nim několik hodin u FF VII nějak mi přirostl k srdci :D

Tifa Lockhart = :love: (viz sig)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pokud bych bral nejkomediálnější postavu z her na PSP, tak z těch co jsem hrál, mě zatím nejvíc pobavila postava Gami Gami Devila z PoPoLoCrois, která mě při hře dost často rozesmála.

thum_540348ab17f5afca6.jpg

A maniac inventor who calls himself a 'Devil'.

He is in love with Narcia and he sees Pietro as his love rival.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu