Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nejzajímavější, nejkomediálnější prostě nej postava ze hry....


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 148
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Myslim, ze kazdy by si povinne mel zahrat Final Fantasy. Pak by se tu stridaly jen jen jmena jako Cloud, Tifa, Rinoa, Squall, Tidus, Yuna a Rikku. V serii FF si proste kazdy najde to svoje...

A ted k tematu. Nejkomedialnejsi dvojka jsou rozhodne Reno a Rude...Reno se svym pristupek ke vsemu co dela a Rude se svou nekonecnou zasobou slunecnich bryli :-)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál s dcerou hru Barneyard na Wii a mám pro tuto kategorii jednoznačného favorita! Hlavní hrdina je strakatá kráva, chodíci na zadních ve vzpřímené poloze, která jako hlavní zbraň používá střelbu proudem mléka z cecíků na břiše:-D

Musím přiznat, že moje čtyřletá dcera byla touto hrou lehce zaskočena:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyborny byl mnich Severin z kultovni hry Ve stinu havrana. Dokonala point and click rucne kreslena adventurka si ziskala moje srdce stejne jako doborsrdecny mnich a jeho hlasky ... jojo kde jsou ty casy ...

(BTW to byla moje prvni originalka , dodnes ji mam uschovanou ve svem archivu her a nedavno jsem si ji znova nainstaloval ... parada)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jn ten je taky dobrej.. Ale časem mě to jeho Dattebayo na konci každý věty začalo s*át :D . To zase Sasuke takovej kliďas a jak de o jeho bratra tak se neudrží :D.. (jinak největší kliďas v týhle hře je Neji :D toho nerozhodí nic :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu