Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry na PSV a jejich rozlišení (seznam)


javak810i

Recommended Posts

Ten horní je screen v nativním rozlišení s aplikovaným vyhlazováním, aby to vypadalo co nejlépe - tudíž asi z nějakého devkitu od vývojářů. Kdyžto ten dolní screen je obrázek přímo z Vity z recenze od Eurogameru, vydání je koncem měsíce a už se nic měnit nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se domnívám, že to ani v budoucnu nebude o nic lepší. Tak trošku jsme Vitu přecenili a mám pocit, že vyšší rozlišení v náročných hrách jako byl Uncharted a asi i Resistence Vita neutáhne bez znatelného úbytku fps. Kdyby to nebylo kvůli výkonu tak nevím proč by jinak nižší rozlišení používali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se domnívám, že to ani v budoucnu nebude o nic lepší. Tak trošku jsme Vitu přecenili a mám pocit, že vyšší rozlišení v náročných hrách jako byl Uncharted a asi i Resistence Vita neutáhne bez znatelného úbytku fps. Kdyby to nebylo kvůli výkonu tak nevím proč by jinak nižší rozlišení používali...

Pod to se podepisuju, to ze ma Vita 4x vic pixelu nez PSP zdaleka neznamena ze ma 4x vykonnejsi hardware, paklize nepocitam hry s minimem efektu a simultanim deni na displeji, nejsou na to technologie, baterkou pocinaje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu