Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Další díl bude na 100% . Byl nějaky rozhovor s vyvojaři a ptlai jestli další bude a rikali že už ted vi o cem dalsi dil bude. Co se doby týče rozhoduje se mezi Čínou a Brazílii (dobu nevím) , avšak hodně fanoušku chce další AC v číně,už se o tom mluvilo před AC:3 a brazilie to zase nějaky manik z ubisoftu zveřejnil že se o brazilii bavili vyvojari , ale ani jedna moznost neni 100 % . Jinak mluvi se bud to o pokracovani Connora v "datadisku" něco jako AC:2 a AC: Brotherhood , nebo o úplně novém dílu (ale bohužel to vypada že až na next-gen). Každopadně mě nejde dohlavy pokracovani s Connorem po konci AC: 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To me to přijde divny kdyz vytvořili novou postavu, novy okolí hned by byl konec cele hry. Myslím ze connoruv příběh bude pokracovat..

Ted mi do jeli titulky a mile překvapeni měl jsem tam par úkolu ale nevím k čemu slouží ty "pivot" nevíte co to je ?

w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč admini přehodili mé téma právě zde, naprosto kravina! Problém je stále nevyřešen.. nevím co s tím, foto mám,ale tam uvidíme jak je prostě špatná grafika ve hře to je vše u jiné hry to nedělá, děkuji za rady udělám pro to vše,abych mohl hrát ac3.. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimtě a proč sem nehodíš tu fotku?:dozey: fakt tě nechápu .. vyfotíš + nahraješ do PC a uploadneš sem = 1 minuta práce!Vždycky jsem byl vychovávaný tak, že pokud něco chci, nebo chci s něčím poradit, musím zvednout prdel a něco pro to udělat!!:dozey: (už tohle téma chvíli sleduju a manoustovi už zřejmě taky dochází trpělivost, každý normální člověk by tu fotku už sem dávno dal ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem včera u známého má AC3, samou TV a jede mu to na 100% zítra beru svojí hru k němu..

Jak to tak ctu tak nejspis bude problem v te tve konzoli nez samotnym mediu , jak jsem ti psal na FB tak mi AC3 funguje naprosto stejne aji obraz jak na PS3 SuperSlim 500GB tak na PS3 Slim 320GB oboji maji soft 4.31.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!, neboj byl jsem také slušně vychovaný.. 1. maku jsem si přidal na fb a komunikujeme, dal mi dobré rady,ale bohužel pořád to samé. 2. Jak někdo z fotky může usoudit co tomu asi je? Nechápu, když to vyfotím tak bez tak uvidíš to co jsem prostě popsal. Klasická hra, pouze je low grafika to je vše co bych ti řekl, fotku tedy dodám. Nevím jak někdo z fotky usoudí co tomu je, když to zatím nikdo nezvládl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimtě a proč sem nehodíš tu fotku?:dozey: fakt tě nechápu .. vyfotíš + nahraješ do PC a uploadneš sem = 1 minuta práce!Vždycky jsem byl vychovávaný tak, že pokud něco chci, nebo chci s něčím poradit, musím zvednout prdel a něco pro to udělat!!:dozey: (už tohle téma chvíli sleduju a manoustovi už zřejmě taky dochází trpělivost, každý normální člověk by tu fotku už sem dávno dal ...)

Ahoj!, neboj byl jsem také slušně vychovaný.. 1. maku si mě přidal na fb a komunikujeme, dal mi dobré rady,ale bohužel pořád to samé. 2. Jak někdo z fotky může usoudit co tomu asi je? Nechápu, když to vyfotím tak bez tak uvidíš to co jsem prostě popsal. Klasická hra, pouze je low grafika to je vše co bych ti řekl, fotku tedy dodám. Nevím jak někdo z fotky usoudí co tomu je, když to zatím nikdo nezvládl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože "low grafika" neřekne vůbec nic. Pod tím si každý představuje něco jiného. Pokud někdo například hraje na nějakém lepším PC, může se mu jako "low" zdát úplně všechno na konzolích, nakonec, PS3 už není nejnovější. Už se to tu párkrát stalo. Někdo měl problémy s grafikou a nakonec se ukázalo, že je konzole v pořádku, jen ji už trochu dochází dech. Pokud sem postneš obrázek, což je práce tak na pět minut, llidé se podívají a srovnají, co mají u sebe. Tím se tahle možnost jednoduše vyloučí. Pak se může hledat dál.

Prostě, obrázek vydá za stovku slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim,

Dnes jsem si koupil tuto hru a predtim jsem si procital toto tema. Zdesil jsem se, ze mam stejny problem jako SnixPixk, jelikoz jsem pri hrani mel rozmazane postavy a predmety jakmile byly dale od me postavy.

Jde pouze o spatne nastaveni. V nastaveni staci vypnou 3D silu a hlavne stereoskopii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moze niekto napisat nieco k tym pivotom? Ako sa to hlada a naco to je? Resp. viem, ze sa pomocou nich hackne Animus a mozem pouzivat cheaty, ale akym sposobom sa hladaju?

edit: Uz mi to je jasne,nasiel som vsetky. Vypisalo mi, ze som synchronizovany s Cloud a nejaky kod. Je to na nieco dobre?

Upraveno uživatelem taurus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, Foto tedy dnes dodám, na ps3 jsem nehrál už dlouho, mrzelo mě to, co se s tím stalo, sílu s tím jít někam a pouštět jim to,aby se přesvědčili, že chyba bude na mé či na na jejich straně. Bohužel jsem zakoupil Mortal Kombat 9 a nevím proč,ale je to také rozmazané.. Dá se říct, ( low grafika ) že není všechno na 100% ohledně hratelnosti v pozadí.Dnes pokusím up fotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak konečně problém vyřešen a já pařím AC3 jak divý. Chyba byla při načítání disku v online sekci. když se stahovali prvky s grafikou asi, nebyla mi doložená jejich část, ubisoft mi poslal na appstore, kde dodali nějaký prvek, který mi to umožnil, pouze jsem restartoval hru.

Díky za snahu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdraím mám taký problém, kúpil som si AC3, a skúsil som hrať multiplayer, jednu hru som si zahral, ale teraz som to skúšal asi 5 krát, ked sa už pripojím a už začíná hra, ták ma to vyhodí a vypíše mi to " Bily jste vyrazeni od hostilele, vraťte se do menu"

Newiem čím to asi može byť :/

Budem rád za každú radu, vopred díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu