Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A jinak jak se vám líbil ending ? Pro mě trochu zklámání,podobný fail jako u Mass effect 3 .. co myslíte ?

Popravdě - já jsem podobný konec čekal. V zásadě jsem měl ale pozitivní pocity, protože jednak jsem dokončil velkolepý příběh a jednak jsem rád, že se pravděpodobně budou chystat další Assassins Creed hry.

Hrajete vedlejší mise?

Věnujete se Assassins Creed III poté, co jste dohráli příběh?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ano,AC je moje nej série,takže i kdyby ending byl všelijaký líbil by se mi , byl to strašný pocit,zkameněl jsem,ale i tak , mohl být lepší,no co , budou další díly :) jinak ano hraju i po dohrání,mě baví jen tak zajít do NY a pobít se se strážema :D ale určitě si to někdy projdu ještě,vedlejší mise jsou bezva,kolikrát jsem do nich byl zažraný víc než do hlavní linie,hlavně mise pro statek ! Taky PS 3 mise s Benedictem arnoldem byla epická,ovšem u konce jsem se musel zasmát :D ... dále jsem rád za nový patch,který Connorovi schová ten jeho konečný účes , ten byl hrozný :D ! Hold epic hra !

Jinak nezapomínejte,že k AC:3 ještě budou DLC , už se na nich pracuje ! Doufám že bude nějaké i s Desmondem !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt, já na ten patch zapomněl. Jsem na to zvědavý.

Jediné, co se mi moc nelíbilo byly souboje s těmi chlápky se sekyrou. Nepochopil jsem, jak je můžu klasickými ručními zbraněmi zabít. Dostal jsem se jednou do bitky se dvěma z nich a jediné východisko byla střelba z luku, pušky nebo pistole. Jinak se mi stávalo, že mi vždy zbraň chytli, potom dali pěstí a podobně :-)

Takže jste hrál Benedicta Arnolda? Já se do toho ještě nějak nepustil. Ale vidím, že to za to stojí :-)

A co ostatní nové hry? Zkoušel jste něco? Třeba Hitmana?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hitmana bohužel ne,tuhle sérii jsem hrával na PC a Absolution si koupím max někde ve slevě,ale z nových tedkom hraju black ops II (multiplayer je fakt maso) a mám v předobjednávce Far cry 3 ! A dále už jen doufám,že bude Battlefield 4 i na současné konzole :) A ještě zpátky k Assassisn creed III - co se obsazování pevností týče - nevím jestli jsem tak nemotorný,ale jde to obsadit "ve stealthu" ? Pkaždé mě objeví - poplach-zabíjení

Upraveno uživatelem connor kennwey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám podobné s Call of Duty. Na počítači jsem kdysi hrál samozřejmě Call of Duty, pak CoD2 a nakonec Modern Warfare. Asi před rokem jsem si koupil v dobré slevě Modern Warfare 2 a bavilo mě to. Hrál jsem i singleplayer v Black Ops a pak splitscreen multiplayer, který je vynikající. Nicméně multiplayer v CoD mi přijde obecně až moc rychlý. Mám raději pomalejší akce, kde se dá lépe taktizovat a spolupracovat s ostatními hráči. S kamarádem občas hrajeme Red Dead Redemption a dost se těším na multiplayer v GTA V.

S tím útokem na pevnosti v AC3 nevím popravdě. Ale myslím ,že jsem také zkoušel stealth a moc se mi nedařil. Zítra, jestli nezapomenu, tak to vyzkouším :-) Každopádně stealth obecně mi přijde v AC3 o něco horší, respektive je vidět, že hru vývojáři orientovali spíš akčním směrem. Což má, pro mě, také něco do sebe. Je to sice možná maličkost, ale vždycky mě baví, když Connor za běhu vezme mušketu a pak na někoho vystřelí :-)

Jinak Absolution vřele doporučuji. Před chvílí jsem ho dohrál a splnil má očekávání :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dohráno. . .s rozporuplnými pocity. V prvé řadě musím říct, že mě hra bavila, ale čekal jsem od toho trochu víc. Přece jen do toho ubisoft nasypal tolik peněz, že sem čekal něco epes rádes.

Začátek za Haythema byl pro mě otřesně nudnej, ale bylo to potřeba k příběhu, chápu. To jak Connor vyrůstal, co ho vedlo k tomu se přidat k assassinům bylo fakt povedený a poměrně záživný. Pak ale přišla pro mě trošku slabší dějová linka, která se rozjela až v sekvenci 10. Do té doby jsem Connora ani moc nemusel, potom ale jako kdyby přišel k rozumu a začal jsem se s ním ztotožňovat. Tak nějak zmoudřel :) No a pak to zničeho nic skončilo :(. Skončilo to tak rychle, že sem nestihnul ani mrknout. Co se mi na konci nelíbilo, bylo to, že hra za mě hrála skoro sama.

Bylo cítit, že se hra hodně posunula směrem k akčnímu pojetí. To je fajn, asi to zvětší základnu hráčů, ale vždy bych měl mít možnost to projít stealth. To se ne vždy dalo. O tom je podle mě hlavně AC. . .

No a konec za Desmonda, tedy vyvrcholení serie AC. . .zklamání. Opět jsem čekal na něco, co nepřišlo (jak už tu někdo poznamenal "na tohle jsem čekal 5 let?". . .viděl jsem to stejně.) Konec takovej nemastnej neslanej. Podle mě bude snad ještě AC IV, nebo to budou muset dovysvětlit pomocí DLC, jinak nevím.

Celou hru bych zhodnotil "Čekáním na Godota" a dávám 7.5/10

No a pro spravení chuti jsem si rozjel znovu dvojku za Ezia di Auditore da Firenze.

Requiescat in pace Connor. . .já svýho favorita mám :)

Co se týká soubojů s těma granátníkama se sekyrama: ty se dali v poho s tomahawkem. . .stačí zmáčknout kolečko, když se rozpřahují. Všechno se zpomalí a Connor jim to vykryje, pak hned odzbrojit křížkem a pak je rozsekat čtverečkem :D

edit: jo a hru sem dal do jrc jako protiúčet, dostal jsem 800,- slevu na Dark Souls PTD. Na to, že je to hra ani ne měsíc po vydání, je to žalostně málo (čekal jsem tak litr). To jen info pro ty, kteří by uvažovali podobně.

Upraveno uživatelem pernaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě z dvojky na tebe doslova dýchala atmosféra renesanční Itálie. Tady byla hraniční oblast nádherná, ale na benátky to prostě nemá. Ideal by byla grafika+hratelnost z trojky a prostředí z minulých AC. To by byl pro mě ideální mix :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná něco takového bude - jinak k Hranicím , ty se mi líbí nejvíc ze všech AC ! Nádherná oblast,večer prolézání lesa a malými statky,lovení zvířat,zabíjení hlídek ! NY a Boston jsou sice taky hezké , ale tam už to na předešlé díly nemá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimvas, k cemu jsou dobre ty piloty po dohrani hry? :-) a kdyz chci osvobodit pevnost, jak mam z menu cechu vybrat ty Assasiny, kteri mi budou pomahat? diky

Teď nevím jaký piloty myslíš. . .

Osvobodit pevnost můžeš i sám. První si musíš vybrat jakou činnost chceš aby assassíni dělali (přes L2 - držet). Je tam tuším vražda, vyvolání konfliktu, eskorta a ještě cosi. Já jsem používal jen konflikt nebo vraždu. Aby si je "vyvolal", tak namiř L1 jako kdyby si mířil lukem na vojáky a zmáčkni L2. Za chvilku na ně kumpán naběhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nevím jaký piloty myslíš. . .

Osvobodit pevnost můžeš i sám. První si musíš vybrat jakou činnost chceš aby assassíni dělali (přes L2 - držet). Je tam tuším vražda, vyvolání konfliktu, eskorta a ještě cosi. Já jsem používal jen konflikt nebo vraždu. Aby si je "vyvolal", tak namiř L1 jako kdyby si mířil lukem na vojáky a zmáčkni L2. Za chvilku na ně kumpán naběhne.

no po dohrani hry se dostanes k tzv. "pilotum". Ze je muzu osvobozovat sam, to sem samozrejme vedel, ale nevedel sem, jak mi muzou pomoct ty moji pomocnici, coz uz tedka vim :-) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Psal jsem téma, ale ze mně neznámého důvodu bylo smazáno. Tak píši sem. Co se týče hodnocení. Hra se mi líbila, ale přišla mi celkem krátká. Když mé dojmy shrnu dohromady, dávám AC3 8/10.

Ale hlavní důvod, proč sem píši, je ten, že mám takové menší 4 dotazy.

1) Dá se nějak nasadit kapuce?

2) Kde seženu outfity Ezia, Altaira a ostatní? Mám jen vězeňský a kapitána Kidda.

3) Jak odemknu další zbraně? Myslím tím, že mám koupené 4 palné zbraně, ale další v obchodě nejsou. Doufám, že to pochopíte :)

4) Kde je ta mise, která byla uvedena, jako první gameplay. (Nejdříve probíháte lesem, zabijete jelena a jdete do toho tábora. Pak jdete zabít toho generála.)

Děkuji za jakoukoliv odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.) Od nového patche je takový outfit,který ti dá kapuci,akorát nevím ejstli je po dohrání hry,nebo hned

2.)Za Uplay pointy

3.)Bud to celkovou synchronizací hry,nebo postupným hraním hlavního příběhu

4.)Ta bohužel není,bylo to jen vývojářské demo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za odpověď. Kapuci mam, za pointy jsem si koupil jen Eziuv outfit, zbytek budu mít za chvíli z vedlejších misí, a co se týče těch zbraní, tak je musím vyrobit.

Ale vrtá mi hlavou ještě jedna maličkost. Dá se nějak změnit roční období? Mění se mi jen počasí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roční období se změnit nedá,to je podle toho v jaké sekvenci jsi , akorát noc/den,bouřka/déšť to je náhodné ... BTW:Hraju na PS 3,FPS vpoho , akorát v Bostonu mi vždy padne pod 20 ... i v NY mám 30+ , jen boston , to je bug ? A co se jasu týče,na PS 3 jsem měl jas 5/10 a přišlo mi to nějak tmavé,hodil jsem na 6/10 a je to lepší ! Zkuste,možná podle vkusu ale zdá se mi to hezčí :D

Upraveno uživatelem connor kennwey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím, přísahal bych, že tam byl nějakej manuál na hacknutí animu a myslím, že to bylo přesně ohledně počasí/roční období. Že po dohrání si to můžeš nějakým způsobem nastavit (že by za ty pointy?). Ale už to doma nemám, abych to prošel, takže nevím jestli nekecám z hladu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu