Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 14719 programem Xebuild GUI v 2.02


toro

Recommended Posts

avatary mi fakt upravovat nejdu, ked dam customize nabehne obrazovka s "loadingom" ... neh cakam ako chcem nic dalej nejde... uz som skusal aj znova vytvorit flashnand.bin inym progam, stale to iste... avatary ako take sa ukazuju, ale upravit ich nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
avatary mi fakt upravovat nejdu, ked dam customize nabehne obrazovka s "loadingom" ... neh cakam ako chcem nic dalej nejde... uz som skusal aj znova vytvorit flashnand.bin inym progam, stale to iste... avatary ako take sa ukazuju, ale upravit ich nejde...

Kde máš nahraný update pro avatary - v int. paměti Xbioxu anebo na int./ext. HDD?

Zkus úložiště, kde je máš nahrané, odpojit. Pokud je máš nahrané v int. paměti Xboxu, tak zazálohovat obsah a zformátovat. Jde o to docílit toho, aby jsi mohl udělat update avatarů znovu, jestli ti po nové instalaci budou fungovat.

P.S. Předpokládám, že po updatu DB za pomocí nandflash jsi poté provedl update stejnou verzí DB z ofic. souboru s updatem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napřed musíš nakopírovat FSD a dashlaunch na místo podle toho co máš k dispozici ( HDD , fleška , vnitřní paměť ) . Podle toho musí být upravený launch.ini . Potom flešnout spuštěním instalátoru v dashlaunchi a bude se ti spouštět FSD hned po zapnutí xka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Ale to jsem také pochopil - napsal jsem to spíše ironicky - je hrozný jaké dávají informace k otázkám .

Jo sorry, moje chyba.

Je to Jasper 16MB s HDD. Mam k tomu taky kinect.

Takze postup by mel byt nasledujici?

Updatnout si FSD, pak udelat zálohu NAND, vyčíst CPU klíč, vygenerovat novou NAND s J-runnerem, pak ještě nahrát nějaký systemupdate přímo od MS a mělo by vše jet?

Zálohu NAND už jsem udělal, ale nejsem schopen vyčíst CPU klíč protože při nastartování konzole pomocí otevření DVD se na obrazovce nic nezobrazí. Xbox se spustí, ale obraz do televize nejde žádnej. Nejsem taky schopnej stáhnout J-runner podle linku co je v návodu, chyba serveru u team-xecuter. Mohl byste mi ho někdo hodit do PM?

Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu