Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 14719 programem Xebuild GUI v 2.02


toro

Recommended Posts

"""Pokud chybí avatary, stačí stáhnout výše zmíněný oficiální MS update, přejmenovat složku $systemupdate na $$ystemUpdate a měly by se aktualizovat."""

Můžeš být trochu konkrétnější a dopsat ten postup úplně do konce i s tím oficiálním updatem, včetně umístění atd???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"""Pokud chybí avatary, stačí stáhnout výše zmíněný oficiální MS update, přejmenovat složku $systemupdate na $$ystemUpdate a měly by se aktualizovat.""" Můžeš být trochu konkrétnější a dopsat ten postup úplně do konce i s tím oficiálním updatem, včetně umístění atd???

Nevím , co je ti na tom nejasného . Nic více už se k tomu nedá dodat . Nebo neumíš stáhnout oficielní update od MS , přejmenovat ho , dát na flešku a aktualizovat běžným způsobem z flešky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 toro: ten launch.ini..ja ho mam zvlast na svym HDD a pak ho jen prekopiruji do rooto na HDD v xboxu..takhle by to melo taky stacit, ne? ptám se, protoze si nejsem jisty...upravujes ten launch.ini nejak zvlast?

ja upravil jen contpatch kvuli XBLA hram jinak nic..ale jestli je tam jeste neco co je dobry povolit nebo zakazat, necham si poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 toro: ten launch.ini..ja ho mam zvlast na svym HDD a pak ho jen prekopiruji do rooto na HDD v xboxu..takhle by to melo taky stacit, ne? ptám se, protoze si nejsem jisty...upravujes ten launch.ini nejak zvlast? ja upravil jen contpatch kvuli XBLA hram jinak nic..ale jestli je tam jeste neco co je dobry povolit nebo zakazat, necham si poradit.

Mám ho velmi jednoduše napsaný a funguje perfektně :

Default = Hdd:\fsd2\default.xex

[settings]

nxemini = true

pingpatch = true

contpatch=false

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně ještě dávám: liveblock = true je to blokování přístupu na xbox live...Ale to se dá zablokovat i v DB jak už Toro psal v jiném postu - FAMILY SETTINGS - ON XBOX LIVE ACCES - BLOCKED - XBOX LIVE MEMBERSHIP CREATION - BLOCKED a zaheslovat .

Beru tedy zpět .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Není také potřeba - FSD už má v sobě zabudovaný zákaz přístupu na live . To , co jsem napsal dříve už neplatí - nevěděl jsem to také že už to od jisté doby v FSD je .

Tohle není pravda, nevím, odkud ta informace pochází, ale FSD určitě NEBLOKUJE XBLive, to je věc Dashlaunch.

Dashlaunch sám o sobě má mnoho možností, je uživatelsky modifikovatelný a nelze v žádném případě říkat "já to mám takhle, takhle je to perfektní a všechno je funkční". Takové tvrzení absolutně zabíjí podstatu samotného Dashlaunch a přece každému může vyhovovat jiné nastavení, pluginy (a neexistuje pouze ten na disk swap) atd. atd.

Málokdo asi tuší, že každá hodnota v Dashlaunch má svoje defaultní nastavení a pokud není tato hodnota zastoupena v *.INI souboru, je vždy v nějaké výchozí podobě (true/false).

Vřele doporučuju přečíst si doprovodný soubor info_launch.ini, kde je význam každé jednotlivé položky detailně popsán a v žádném případě nepodceňovat možnosti samotného Dashlaunch.

Rozhodně nespoléhat na to, že FSD blokuje XBLive!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě si to každý může nastavit jinak , když to potřebuje . Já jsem jen napsal že takto to mně a více dalším lidem bez problémů funguje a nepotřeboval jsem do launch.ini vypisovat něco navíc . Xbox mám připojený přes wifi stále k netu a na live jsem se nikdy nepřipojil . Zablokovat live i dalšími uvedenými způsoby je samozřejmě dobré .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Moderators
co vetko toto zmaze ? ci vsetko ostane pri strom len bude dashboard vyssi ?

Přepisuje se obsah NAND, takže se zvedne verze DB a je pak jen nutné doinstalovat avatary a soubory potřebné pro kinect. Obsah HDD a USB zařízení, stejně tak jako interní paměti, zůstává nedotčen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tak updatol som, a mam jeden velky problem, dashboard je aktualizovany vsetko nabehne, ale profil mi ukazuje ako Corrupted ... SAKRA, co teraz ?

Měl jsi na té konzoli BAN? Pokud jsi měl AP2.5 flag, přehráním NAND jsi flag odstranil a profil, který se ukazuje v pořádku na konzoli s flagem se ukazuje jako "Corrupted" na čisté konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nebol tam BAN, v PC som nasiel stary backup profilu ( ktory ide), a rozdiel medzi nim a tym co je corrupted je ten ze ten corrupted bol upravovany pre DLC podla tohto navodu - http://console-forum.net/tema/135225-jak-na-avatary-dlc

sakra, zasa vsetky achievementy... ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Nie nebol tam BAN, v PC som nasiel stary backup profilu ( ktory ide), a rozdiel medzi nim a tym co je corrupted je ten ze ten corrupted bol upravovany pre DLC podla tohto navodu - http://console-forum.net/tema/135225-jak-na-avatary-dlc

sakra, zasa vsetky achievementy... ach jo

No nicméně to stále nevysvětluje proč by se ti aktualizací DB přes Xebuild měl poškodit profil upravovaný v Horizonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a teraz zistujem ze druhy profil ( brarchov ) ma corrupted save game na vsetkych hrach... profil ako taky ide , ale savecka nejdu citat... ach jo, doporucujem doplnit varovanie do prveho postu, lebo keby osm toto vedel tak do updatovania ani nejdem...

kks, to po kazdom update dashu budem robit new profili... no krasa... otazka - neda sa to nejako vraatit ? myslim ze nahodim stary DB , a proste bude to ako po starom ?

edit. avatary nejdu upravovat, ked dam edit avatar, nabehne dalsia obrazovka a stale sa tociaci nacitavajuci kruh,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
no a teraz zistujem ze druhy profil ( brarchov ) ma corrupted save game na vsetkych hrach... profil ako taky ide , ale savecka nejdu citat... ach jo, doporucujem doplnit varovanie do prveho postu, lebo keby osm toto vedel tak do updatovania ani nejdem...

kks, to po kazdom update dashu budem robit new profili... no krasa... otazka - neda sa to nejako vraatit ? myslim ze nahodim stary DB , a proste bude to ako po starom ?

edit. avatary nejdu upravovat, ked dam edit avatar, nabehne dalsia obrazovka a stale sa tociaci nacitavajuci kruh,,,

Všemožně jsem hledal a jediný obdobný způsob poškození profilu (corrupted) jsem našel ve spojení s předešle zabanovanou, anebo alespoň AP2.5 flagged konzolí. Ty píšeš, že BAN jsi na konzoli neměl, takže to může souviset s tím Horizonem a úpravou profilu. S tím zkušenost nemám, nikdy jsem profil podobným způsobem neupravoval. Ale pokud by to bylo tím, nestačilo by vrátit změny v Horizonu zpět?

Rozhodně to není tak, že při každém updatu DB je třeba zakládat nový profil. Update funguje normálně i se zachováním profilu, pokud není porušena podmínka flagu/BANu. To je totiž důvod pro corrupted profile, protože přehráním NAND s novým DB se flag smaže a tím je NAND opět čistá, což má za následek takovéto chování profilu.

Ad/ avatary - bez ohledu na profil, při vytvoření nového profilu ti musejí avatary fungovat. Pokud ti nenajede menu s možností je měnit a máš jen obrazovku s točícím se kruhem signalizující nahrávání, pak je něco špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu