Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DVD to ISO dotazy


Recommended Posts

Když nemám stažená ISA her, čím udělat ISO z DVD? ImgBurn?

M8m NHL 2k12, které je vypálené a normálně funguje, když jsem z něj udělal "ISO" pomocí ImgBurn (nastaveno *.iso) udělal mi 2 soubory : 2k12.i00 a 2k12.i01, ale ty "nejdou" vložit do iso2GOD.Pokud první 2k12.i00 přejmenuju na 2k12.000 tak ho vložím a on začne hru konvertovat a překonvertuje.

Taky by mě zajímalo, proč neudělá 1 ISO soubor a dělá 2 a ještě se jmenují : 2k12.i00 a 2k12.i01

první soubor ma 2k12.i00 4,1 GB , druhý 2k12.i01 3,4GB

Když se podívám na velikost 7gb což by mělo sedět s velikostí obou souborů

Když jsem hru nakopíroval do XBOXu pře FTP, objevila se v DASHi a po spoštění naběhlo menu hry po odkliknutí jazyka, ovšem jen bílá obrazovka a nic,jde pouze přes ovladač vypnout xbox.

Nebo čím udělat z ISO z "funkčníhoDVD"? Magic ISO udělá jen "DVD filmovou" část a víc ani ťuk

DVD bylo vypáleno stejnou verzí ImgBurn, kterou dělám to "ISO".

Nějaký nápad? Nechce se mi stahovat všechny hry znovu, když je mám vypálené na DVD, ale u většiny je upravený wave na 3 ne 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nemám stažená ISA her, čím udělat ISO z DVD? ImgBurn?

M8m NHL 2k12, které je vypálené a normálně funguje, když jsem z něj udělal "ISO" pomocí ImgBurn (nastaveno *.iso) udělal mi 2 soubory : 2k12.i00 a 2k12.i01, ale ty "nejdou" vložit do iso2GOD.Pokud první 2k12.i00 přejmenuju na 2k12.000 tak ho vložím a on začne hru konvertovat a překonvertuje.

Taky by mě zajímalo, proč neudělá 1 ISO soubor a dělá 2 a ještě se jmenují : 2k12.i00 a 2k12.i01

první soubor ma 2k12.i00 4,1 GB , druhý 2k12.i01 3,4GB

Když se podívám na velikost 7gb což by mělo sedět s velikostí obou souborů

Když jsem hru nakopíroval do XBOXu pře FTP, objevila se v DASHi a po spoštění naběhlo menu hry po odkliknutí jazyka, ovšem jen bílá obrazovka a nic,jde pouze přes ovladač vypnout xbox.

Nebo čím udělat z ISO z "funkčníhoDVD"? Magic ISO udělá jen "DVD filmovou" část a víc ani ťuk

DVD bylo vypáleno stejnou verzí ImgBurn, kterou dělám to "ISO".

Nějaký nápad? Nechce se mi stahovat všechny hry znovu, když je mám vypálené na DVD, ale u většiny je upravený wave na 3 ne 4.

Pravděpodobně to ukládáš na disk s filesystémem FAT32, pak ti to musí logicky to iso rozdělit (limit souboru je max 4gb).Ulož někam na NTFS a budeš mít normální iso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda, že jsem to dělal na fat32 zformátováno xboxem, a že to kvůli ní i rozděloval a taky mi pak "togodSW" dost padal na "držku", tak jsem to pak "rozbaloval" na NTFS, ale stejně mi hra při spuštění zatuhne. Stejným stylem jsem pak udělal RE5GE a ten jede v poho. Takže mi asi nezbyde stejně nic jiného, než stáhnout iso nhl 12 znovu a zkusit ho dát do godu.

Teď si nejsem úplně jistý, ale mám ten dojem, žekdyž jsem iso "pouze" rozbalil, tak vše šlo spustit normálně, ještě to zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu