Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FSD a nove RGH


Recommended Posts

Zdravim. Chci se zeptat k cemu,ze je vlastne FSD dobre? Mam nejaky naistalovany jen do nej musim lezt pres Xex menu a slozku v nem. Muzu se pripojit k internetu a nedostat ban? Pokud ano tak jak se pripojit jelikoz mam pouze wifi a u network mi to pise, ze neni nalezeno pripojeni. Tudiz me napadlo zkusit se prihlasit pres klasicky menu do marketu cimz bych vlasne vytvoril a napsal udaje o me wifi a nasledne zkusit v FSD jestli mi to najde tu wifinu, jenzese bojim, ze dostanu ban... Nejaky rady informace? Za kazdy info budu rad, dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

FSD je alternativní dashobard, přizpůsobovaný konzolím s Jtag/RGH. Lze jej spouštět i automaticky po instalaci Dashlaunch a jeho nastavení, není pak potřeba ho spouštět přes Xexmenu. S tím souvisí i tvoje otázka o připojení k internetu - v Dashlaunch se dá nastavit blokování připojení na XBLive s tím, že připojení k internetu normálně funguje dál. Jen se zeptám - v čem by ti vadil případný BAN na konzoli s RGH? Pokud neplánuješ budoucí úpravu na Dual nand, tak na XBLive se stejně připojit nemůžeš a tak tě ani žádný BAN nemusí trápit.

Při spojení přes wifi v Xboxu hledej spíš problém mezi Xboxem a tvým routerem. Nejdříve musí tvůj router povolit spojení s konzolí a až pak lze ověřit přístup k internetu. Pokud máš na routeru spuštěnou službu DHCP, měl by Xbox dostat svoji IP adresu a mít povolené spojení. To je základ, bez toho se do internetu nepřipojíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem uplnej panic co se tohohle týče, takže ani nevim co je Dashlaunch. FSD jsem normálně nainstaloval... KDyž brouzdam FSD menu tak je tam slozka network kde je jen jedina moznost a to máčknout Ačko. Hned potom naskočí hláška, že neni pripojen na internet. Tudíž nejspíš nevim kde nastavit vyhledávání máho wifi připojení, jediny kde tu možnost mám je právě když se chci přihlásit do marketu. Tam na mě vyskočí možnost drátového nebo bezdrátového připojení. Když kliknu na bezdrát tak si mužu zadat svoji wifi (nezkousel jsem se pripojit, jelikoz je to ofiko a já mam RGHcko). Bohuzel tuhle moznost nastaveni pripojení jsem v FSD nikde nenašel, je tam jen nějaký Xlink Kai a tot vse. Je mozné, že mám špatný nebo starý FSD.

EDIT:

Plus byl bych vdecnej za nějakej tip na uzitecnej SW, jako treba prehrávač videí apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na sit se pripojujes jak pises v NXE coz je original xbox dashboard console setings/network setings atd ve fsd to nejde tam se pripojujes na xlink kai coz je dejme tomu obdoba live v hrani online pro jtag nebo rgh konzole zdarma

dash launch je utilita pomoci ktery nastavujes parametry fsd jak ma fungovat a co ma delat da se bud spustit dashlaunch a odklikat parametry ano ne podle toho co chces nebo si vytvoris launch.ini ktery nakopirujes na root hdd kde mas fsd musi se v nem zadat defaultni cesta k fsd kde je ulozen zde si i urcujes to aby byl blokovan live konkretne parametr liveblock = true

starsi fsd mit muzes i tak se nastavuje sit v NXE kdyztak pisni na icq pomuzu s cim vim jesi chces

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebujes aspon dashlaunch 2.32 (nejnovejsi myslim)na flashce a infolaunch ini z nej prepsat na launch.ini a v nem mit napsanou tu defaultni cestu pro spusteni fsd to editujes v pc v xku tezko

v tom ini souboru mas i priklady jak to ma vypadat podle toho na jakym ulozisti se ten fsd nachazi priklad muj Default = Hdd:\FSD2\default.xex mam pojmenovanou slozku s fsd FSD2 defaultne je to jinak musis jak to mas ty a nachazi se na internim hdd proto ta cesta vypada takhle

tva bude podle uloziste a pojmenovani slozky s fsd

; internal hard disk Hdd:\

; usb memory stick Usb:\

; memory unit Mu:\

; USB memory unit UsbMu:\

; big block NAND mu FlashMu:\

; internal slim 4G mu IntMu:\

takze aspon dashlaunch s launch.ini se spravnou cestou a zbytek uz udelas v xku pripojis flashku spustis v xexmenu dashlaunch, instaler a default.xex a postupujes dle instrukci restart a je to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu