Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde nakupovat hry z UK?


gorerated

Recommended Posts

No ale kdy to bude, to těžko říci, věřitelům dluží přes 3 miliardy a momentálně jsou v konkurzu. Objednávat ze Zavvi je o hubu protože spadají pd Hut a ten rád posílá z Guernsey. Což nespadá pod země Evropský unie takže je tu reálna hrozba cla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale kdy to bude, to těžko říci, věřitelům dluží přes 3 miliardy a momentálně jsou v konkurzu. Objednávat ze Zavvi je o hubu protože spadají pd Hut a ten rád posílá z Guernsey. Což nespadá pod země Evropský unie takže je tu reálna hrozba cla.

To sice ano, a prosimtě dotaz když objednávám více her třeba 15 her, příjde mi to v pořádku? :- )

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No GAME měl třeba limit na hry za 6 tisíc, pak už ti to neposlal, ale od toho ti to v životě nezadržela celnice, protože vše šlo z území VB. Jak je to u ostatních netuším. Nicméně když cena přesáhne 22 EUR (asi 550 Kč) tak ti to proclej, a zaplatíš 20% DPH z ceny plus poplatky celnici za proclení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono z toho The Hutu je to škoda no. Ovšem záleží jak moc se celníkovi chce, stává se dost často, že to nechá projít, když vidí nálepku Royal Mail, nebo se mu s tím prostě nechce...Mě by dneska teoreticky měl přijít nový Tiger Woods sběratelka, tak jsem právě taky zvědav jestli mě bude čekat překvapení od celníků nebo hra :D Jinak, je to opravdu nad 22 eur 20% DPH + 180kč poště za to, že Vám to s celníky vyřídí, pokud si nezajede do Prahy sami. Každopádně jsem už slyšel několikrát, že komu se to stalo, poslal oscenované dokumenty, že platil opět DPH zavvi nebo hutu a ti mu obratem vrátili jejich VAT (které mimochodem na tom Ostrově odkud to posílají není :D, takže na tom i vydělávají)

Jinak s těmi dalšími shopy, přečti si tohle :)

http://www.hrej.cz/clanky/zkroceni-zleho-distributora-xr-3969/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím se podělit o nové zkušenosti s The Hutem, Napsal jsem jim, že je u nás docela problém s tím, že musíme platit DPH pokud to posílají z toho ostrova...odepsali mi druhý den "Dont worry" :D Včera přišel balík a přišel z Rakouského skladu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před Měsícem jsem objednaval jako obvykle ze zavvi a co na me čekalo na poste.

Oskenovany balík a zprava o celním řízení. Kupoval jsem SSX za pěkných 1100 Kč

a poplatky poste a DPH ME vyšlo 430 Kč, takže ME to vyšlo draz než u nas.

Takže ze zavvi jsem skončil, tak nasrany jsem dlouho nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu