Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FreeMyApps - Aplikace zdarma


playerPS

Recommended Posts

Skvělá stránka pro stahování aplikací zdarma, stačí stáhnout několik sponzorských aplikací a za získané kredity potom můžete stahovat placené aplikace. Funguje bohužel jen na americký appstore, ten jde ale jednoduše vytvořit.

http://m.freemyapps.com/share/url/5d546d79

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

tak už jsem dostal 15$ na US účet...napadlo mě, že místo toho, abych si aplikace koupil na ten US tak pomocí "gift app" si je dám na ten svůj CZ co použvám...když to ale chci v iTunes udělat tak to po mě pořád požaduje karta, takže to nejspíš chce, abych to zaplatil a tudíž se na to předplacené karty nevztahují.... nevíte jak to obejít?

druhá možnost - darovat klasicky gift card...jen škoda že mají jen 10-50$ a vždy po deseti....každopádně také to chce platbu z kreditky a nelze na to uplatnit předplacenou... :(

kdyby ste někdo věděl jak na to, tak dejte vědět díky!

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ano funguje to pane Nepster ale to všichni víme a nesdílejte si tady svůj link prosím.Nejsem majitel předchozího linku ale chápu majitele protože založí téma, dá tam svůj link jako první a někdo se tu nenápadně tlačí se svým linkem ... :/

PS: Já mám zatím venku $30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim co ti vadí :D tak sem sem dal svuj odkaz a co ? pokud ti vadí tak to ignoruj, asi tak jako všichni ostatní...pochybuju že to někdo otevře :)

btw už sem z toho vytáhl asi 50$ a te+d si asi vemu 25$ na amazon, což mi přijde lepší než na itunes)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu