Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Star wars kinect - update DB


Farman

Otázka

Ahoj,

stáhl jsem si a vypálil hru Star wars kinect. Bohužel, když ho spustím, chce to po mě update. V tuto chvíli mám DB 14699 . Můžu ho pře tyto stránky http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok aktualizovat na nejnovější? (14719) . je tam napsané, že prý to zněmožnuje rgh. takže když si xko zaktualizuji, tak později nebudu moci mít RGH?

Nerad bych jsem si s xkem něco udělal, tak se raději ptám :)

Díky moc za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim,a kdyz to updatnu nepridu o flash a budu moc hra starsi hry?Dik za odpoved

Podle toho jaký DB nyní máš . Jestli máš 13xxx a vyšší,tak už o flash nepřijdeš a starší hry kromě her s AP25 ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops ) spustíš normálně . Hry s AP25 musíš vypálit znova .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Ahoj,

stáhl jsem si a vypálil hru Star wars kinect. Bohužel, když ho spustím, chce to po mě update. V tuto chvíli mám DB 14699 . Můžu ho pře tyto stránky http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok aktualizovat na nejnovější? (14719) . je tam napsané, že prý to zněmožnuje rgh. takže když si xko zaktualizuji, tak později nebudu moci mít RGH?

Nerad bych jsem si s xkem něco udělal, tak se raději ptám :)

Díky moc za odpovědi

Tato hra zahrnuje update DB na verzi 147XX, takže bez updatu nelze spustit. U Phat Xboxu si tímto updatem pro tuto chvíli zamezíš možnosti RGH, u Slimu je RGH aktuálně možné i při DB 14717/14719.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tato hra zahrnuje update DB na verzi 147XX, takže bez updatu nelze spustit. U Phat Xboxu si tímto updatem pro tuto chvíli zamezíš možnosti RGH, u Slimu je RGH aktuálně možné i při DB 14717/14719.

Dobrý den, mám stejný problém, ale flash xboxu mi dělal odborník, takže nevím, jaký DB tam mám nainstalovaný. Jde to nějak zjistit, abych neudělal update a pak mi to nešlo?! Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Pokud už teď máš DB 14699, tak updatem na 14717/14719 o flash nepříjdeš. U Slimů by to ani nemělo zamezit případné instalaci RGH, kterou pokud zvažuješ, tak doporučuji nečekat. U každého dalšího updatu se šance na instalaci snižují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Moc díky za info. Nechci vypadat jako tupec, ale nevím co je to RGH. A jak ho nainstaluji, když box nemám on-line a ani nechci kvuli dětet, aby náhodou nevlezly na xbox live a já nedostal ban. Díky!

Staci popozerat po fore http://console-forum.net/forum/207-jtag-rgh

update dashboardu aj cez USB

http://support.xbox.com/sk-SK/xbox-360/browse?xr=shellnav#xbox-360%2Fsystem-updates%2FNavigationList{sep}12

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale já nepotřebuji update dashboardu, ten se mi právě provedl z té hry. Jen nevím, proč mám instalovat RGH, k čemu je to dobré? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle toho jaký DB nyní máš . Jestli máš 13xxx a vyšší,tak už o flash nepřijdeš a starší hry kromě her s AP25 ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops ) spustíš normálně . Hry s AP25 musíš vypálit znova .

Nový DB sen nahral a přimo z dvd Kinect star wars a somotne Kinect starwars mi ted nejedou, Stejně jako Witcher 2, čím to je? mám to pálit znova nebo nechat přeflešovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle toho jaký DB nyní máš . Jestli máš 13xxx a vyšší,tak už o flash nepřijdeš a starší hry kromě her s AP25 ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops ) spustíš normálně . Hry s AP25 musíš vypálit znova .

No tak jinak ted sem zjistil že mi po novem DB ktery se natahnul Kinect Starwars nejede nic co mělo LT 3.0, Ted sem se pustil do objetování dvd abych zjistil zadli to stači přepalit nebo je to tim že věci na LT 3.0 sem měl předělane na LT 2.0 přes backup creator,až budu vědět vic dopíšu na co sme přišel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu