Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ps Vita sluchátka?? poradna


meidevil

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dle mého názoru je trochu "na nic" poslouchat muziku přes Vitu, koukat na film třeba někde na cestách se dá v pohodě, ale jako přenosný MP3 přehrávač je to dost špatné díky velikosti.

Jinak bych ti nabídl klasické a velmi kvalitní Creative EP630, myslím že jsou na Alze i v bílé variantě za stejnou cenu, velmi kvalitní a spolehlivý výrobek.

http://www.alza.cz/creative-earphones-ep-630-d61759.htm

popř. klasické Koss Porta Pro, které má snad 50% obyvatel Prahy :/

http://www.alza.cz/prenosna-sluchatka-koss-porta-pro-d93230.htm

Pokud bys chtěl něco lepšího což znamená i dražšího tak doporučím

http://www.alza.cz/jays-a-jays-two-cerna-d246081.htm

pak už jsou sluchátka v jiné cenové relaci např.

http://www.alza.cz/monster-beats-by-dr-dre-tour-mh-beats-ie-bile-d199566.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud tě zajímá kvalita zvuku (co se týče poslechu hudby), tak na jakékoliv "herní" sluchátka rovnou zapomeň ;). Dále bych se obloukem vyhnul "designérským cool" značkám jako Monster, Skullcandy a WESC ;).

Špunty za dobrou cenu jsou nejlepší ty Creative EP630. Pokud bys chtěl dražší, tak jsou velmi dobré Soundmagic E10. Ke špičce patří třeba VSONIC GR07, nebo Sennheiser IE8, ale ty už jsou dost drahé.

Z "velkých" sluchátek jsou notoricky známá sluchátka Koss Porta Pro dobrou volbou, ovšem je třeba počítat s jejich přebasovaností a nízkou redukcí okolního šumu. Lépe jsou na tom třeba AKG K450, nebo Q450, ke kterým se dá přikoupit i mikrofon. A nebo pak Sennheiser HD25, ty už ale ale celkem drahé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud tě zajímá kvalita zvuku (co se týče poslechu hudby), tak na jakékoliv "herní" sluchátka rovnou zapomeň ;). Dále bych se obloukem vyhnul "designérským cool" značkám jako Monster, Skullcandy a WESC ;).

Špunty za dobrou cenu jsou nejlepší ty Creative EP630. Pokud bys chtěl dražší, tak jsou velmi dobré Soundmagic E10. Ke špičce patří třeba VSONIC GR07, nebo Sennheiser IE8, ale ty už jsou dost drahé.

Z "velkých" sluchátek jsou notoricky známá sluchátka Koss Porta Pro dobrou volbou, ovšem je třeba počítat s jejich přebasovaností a nízkou redukcí okolního šumu. Lépe jsou na tom třeba AKG K450, nebo Q450, ke kterým se dá přikoupit i mikrofon. A nebo pak Sennheiser HD25, ty už ale ale celkem drahé.

Ty jsi slyšel ty HD25? ty by mě zajímaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já je používám ;), mám teda ten nejvyšší model, šel jsem do něj jednak kvůli konstrukci (a trochu lepšímu zvuku) a taky díky tomu, že na sluchatka.net je jen za 4k (normálně 5,5k). Dřív jsem používal šputny VSONIC GR07, který mě nevyhovovaly svým hodně plochým zvukem (tahle značka se snaží hrát 100% přesně a někdy je top prostě trochu nuda). Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl, že půjdu do nějakých větších a teda sice do Sennů HD25, které jsou v ceně kolem 5k bez konkurence.

Musím říci, že to byla perfektní volba. Sluchátka jsou velikostně akorát, celkem přesně sedí na ucho. Hlavně jsou krásně lehké a díky kvalitním plastům i odolné. Kabel je robustní a vyměnitelný, což je výhoda. Také je veden jen z pravé mušle (respektive sbíhá se přes hlavový most z obou mušlí, ale smíšený jde jen z pravé). Konektor je Lkový, je dost robustní a má na sobě závit pro nasazení redukce na 6,3mm jack. Sluchátka mají sice 70Ohm impedanci, což je na přenosné trochu hodně, ale díky dobré citlivosti je bezproblému utáhne jak můj mobil (samsung Wave), tak i PS Vita.

Po zvukové stránce jsou skvělá. Abych řekl pravdu, tak hrají asi úplně přesně podle mého gusta. Nejsou zbytečně přebasovaná (jako Monster Beats, nebo porty Pro), ani pře"výškovaná", hrají dost vyrovnaně, ale přesto je jejich přednes takový, že nenudí. Snad prvně nemám potřebu používat ekvalizér. Používám je i jako "herní" sluchátka k PC a také bez problémů. Co bych vyzdvihl, je izolace okolního hluku. Plně se vyrovná špuntovým VSONICům, což je na sluchátka téhle konstrukce skvělé. Jen díku tomu mají trochu vyšší přítlak a tak mě zpočátku po nějakých 45 minutách poslechu začaly bolet uši. Ovšem ted už jsem si celkem zvyknul a ani dlouhodobější poslech není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Velmi užitečný názor se kterým souhlasim až na pár vyjímek. Byl jsem malinkou chvíli vlastníkem Sennů HD25 ve Standartu, konstrukce se jim nedá vytknout opravdu parádní, co se týče zvuku jsem spíše na ten přebasovaný zvuk proto jsem vlastníkem Beats Solo. Se zvukem jsem nadmíru spokojený, ve spojení s iP a po přizpůsobení ekvalizéru ke své libosti je to podle mně dost slušný zvuk ;) Rozhodně nejsem ten co by za ně vysolil bezproblémů 5k, počkal jsem si na slušnou nabídku aby je mohl vzít. Potřebuji mít dobrý design a zároveň slušný zvuk, firma Monster dle mého názoru dělá velice dobrá designová sluchátka, nikdy bych nechtěl být vlastníkem sluchátek Wesc nebo Skullcandy. Trochu mně zaráží jak může někdo srovnávat sluchátka Wesc nebo Skullcandy se sluchátky Monster Beats, je to uplně jiná kategorie co se týče kvality tak i zvuku (neříkám že tyto názory zazněli zde na foru v diskuzi). Před sluchátky Beats Solo jsem byl vlastníkem mnoho sluchátek např. Koss Porta Pro, Creative EP-630, Razer Moray nebo Koss UR/40. Žádné ze sluchátek mi nevyhovovali kvalitou zvuku ani designem, jak jsem narazil na Beats Solo byl jsem spokojen. Je to ale věc názoru, nechci nikomu nic cpát, každý má svůj názor a svůj vkus ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, já je házím do jednoho pytle z jednoho prostéhu důvodu - všechny 3 značky vyrábí designová "cool" sluchátka pro teens, co chtějí být styloví a "in", ovšem zvuk je většinou "až na posledním místě". WESC a Scullcandy beru jako Monstery "pro chudé".

Upřímě kdo má podle mě Monstery, poslouchá nějaké nekvalitní mp3 z netu a má k tomu ještě ekvalizér (což je sám o sobě zabiják kvality zvuku), tak to podle mě prostě s hudbou nemůže myslet vážně. A tohle ti řekne kdokoliv z nějaké na hudbu zaměřené komunity. Myslím si, že kdyby na Monster nedělaly reklamu celebrity a kdyby nebyly jejich sluchátka ve filmech a seriálech, tak po nich nikdo ani neštěkne. Protože i co se týče designu a vzhledu, tak tu jsou jiné a hlavně lépe hrající skvosty - například Audio Technica ATH-ES7.

Co se týče Beats Solo, tak je to asi nejznámější a nejrozšířenější model Monsterů. Měl jsem tu čest, izolace a pohodlí slušné, design zprvu líbivý (ikdyž už na něj začínám být alergický). Ovšem zvuk tak na úrovni špuntů Sennheiser CX300. Hodně basů, které lezou do vyšších pásem a tvoří zahuhlaný přednes, malo detailů... No prostě nechápu, jak si je někdo za ty 4k může koupit, když za stejné peníze může mít mnohem lépe hrající třeba ty Senny HD25. Teda chápu to - koupí si je buďto basshead, a nebo člověk, kterému jde spíš o ten design a coolovost, než o kvalitu zvuku. Ovšem lidi s Monstery neodsuzuju, jsou to jejich peníze a každý ať si koupí, co chce. Spíš mě štvou ti majitelé, kteří si pořídí třeba originální Beats Studio a každý člověk s jinými sluchátky (levnějšími, ač lépe hrajícími) je pro ně socka, co prostě na Monstery nemá a tak pomlouvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, já je házím do jednoho pytle z jednoho prostéhu důvodu - všechny 3 značky vyrábí designová "cool" sluchátka pro teens, co chtějí být styloví a "in", ovšem zvuk je většinou "až na posledním místě". WESC a Scullcandy beru jako Monstery "pro chudé".

Upřímě kdo má podle mě Monstery, poslouchá nějaké nekvalitní mp3 z netu a má k tomu ještě ekvalizér (což je sám o sobě zabiják kvality zvuku), tak to podle mě prostě s hudbou nemůže myslet vážně. A tohle ti řekne kdokoliv z nějaké na hudbu zaměřené komunity. Myslím si, že kdyby na Monster nedělaly reklamu celebrity a kdyby nebyly jejich sluchátka ve filmech a seriálech, tak po nich nikdo ani neštěkne. Protože i co se týče designu a vzhledu, tak tu jsou jiné a hlavně lépe hrající skvosty - například Audio Technica ATH-ES7.

Co se týče Beats Solo, tak je to asi nejznámější a nejrozšířenější model Monsterů. Měl jsem tu čest, izolace a pohodlí slušné, design zprvu líbivý (ikdyž už na něj začínám být alergický). Ovšem zvuk tak na úrovni špuntů Sennheiser CX300. Hodně basů, které lezou do vyšších pásem a tvoří zahuhlaný přednes, malo detailů... No prostě nechápu, jak si je někdo za ty 4k může koupit, když za stejné peníze může mít mnohem lépe hrající třeba ty Senny HD25. Teda chápu to - koupí si je buďto basshead, a nebo člověk, kterému jde spíš o ten design a coolovost, než o kvalitu zvuku. Ovšem lidi s Monstery neodsuzuju, jsou to jejich peníze a každý ať si koupí, co chce. Spíš mě štvou ti majitelé, kteří si pořídí třeba originální Beats Studio a každý člověk s jinými sluchátky (levnějšími, ač lépe hrajícími) je pro ně socka, co prostě na Monstery nemá a tak pomlouvá.

Já se právě rozhoduju mezi těma HD25 a Beyerdynamic T50p, neslyšel jste někdo ty beyery?? Všude hodnotí sakra dobře a mě by zajímalo jak hrajou, jelikož jsou uzavřená, tak prostor, který já docela vyžaduju tam nebude žádný, ale jsou určená pro mobilní zařízení tak doufám že zvuk bude super. pořpípadě nevíte kde by se dali oboje vyzkoušet, porovnat (severní čechy, max praha)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Beyery jsou trochu světlejší (mají krapet míň basů) a trochu hůře izolují. Ovšem celkově hrajou taky pěkně. V recenzích ale HD25 srovnávají spíše s modelem DT1350, který je celkově asi krapet lepší. Ovšem je už dost drahý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu