Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Treasures of Montezuma Blitz


Susperian

Recommended Posts

Ahoj myslel jsem, že kdyby měl někdo chuť mohl by zde napsat své postřehy z této hry a taky třeba napsat pár rad jaké funkce je dobré si uprgradovat a jaké jsou třeba zbytečné. Já osobně jsem hodně špatný angličtinář a třeba nechápu dvě funkce a to Add Crystals a Profit Crystals. Chápu, že dávají nějaké bonusy, ale nevím jak přesně to funguje a co to přidává. Potom třeba funkce totemu. Mám červený ten mi občas něco zničí, ale taky nevím jak přesně to funguje. Takyjsem si dal funkci zastavení času na 12 sekund a nikdy jsem si nevšiml, že by se čas zastavil. A nebo hra je o 12 sekund delší? To by mě taky zajímalo, žádné změny jsem si nevšimnul. I bez této funkce se občas čas zastaví a přes hrací pole se objeví černý kouř a čas se zastaví, ale to dělá ikdyž tu funkci nemám zapnutou, takže to nechápu. Tak jestli se najde nějaká dobrá duše co by vysvětlila všechny funkce budu rád :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"To activate a totem,match tokens that are the same color as the totem twice in a row."-K aktivaci totemu,uspořádej tokeny stejné barvy jako totem 2x za sebou.-Tzn. červený totem-uspořádat 2 řady červených tokenů za sebou.

Score Fenzy-naplň bar vlevo u hracího pole.

Kickout Mode-uspořádej 6 tokenů najednou.

Když splníš tyhle věci,ke konci kola přijde Dark Mode...ten černý oblak :D...ten ti prodlouží čas kola.

Add crystals-přidá do herní plochy více krystalů.

Profit crystals-krystaly se budou násobit více jak 300x (záleží na levelu bonusu)

Zastavení času na 12 sekund neexistuje :)-"Longer Frenzy bonus prolong Score Frenzy time to 12 seconds."-Longer Frenzy bonus prodlouží Score Frenzy Mode o 12 sekund.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo hezky, kdyby vetsina lidi nefungovala stylem: pockam az vsichni vyskrtaji a napisou mi to sem a ja se pak podivam, abych mel co nejvic bodu tzn nikdo nebude vyskrtavat a psat to sem, ale vsichni budou cekat.

Jinak dneska: v horni rade - hnedej pohar, zelena sracka, zelena sracka

Mam napad Javak ze se budem stridat po dni, zitra mi sem napises co si vyskrtal ty a dalsi den to udelam ja pro tebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle si sem psát, jaké obrazce a kde byly v daily crystal scratch? Všude je to stejné a je jen 9 polí. Tzn pokud se někdo nestrefí a dá třeba jen 200, tak může napsat co kde bylo a pomoc tím ostatním aby to vyškrtali lépe.

Možná se pletu, ale stejný to není.. dneska jsem se radil s kámošem a měl jsem tam ůplně něco jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle si sem psát, jaké obrazce a kde byly v daily crystal scratch? Všude je to stejné a je jen 9 polí. Tzn pokud se někdo nestrefí a dá třeba jen 200, tak může napsat co kde bylo a pomoc tím ostatním aby to vyškrtali lépe.
To se generuje nahodne. Mne se jeste nepodarilo vyhrat vic jak 500 krystalu :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak muj osobni rekord je 754 tis. s 2 bonusy.Totemy nevyuzivam,ty jsou podle me k nicemu,protoze najit dve rady stejne barvy je skoro nemozny z 70% ;) Susperian: Podle me je to jen o tech levelech u bonusu a totemu.

Slušný výkon. To by mě zajímalo jaké bonusy používáš, pokud to tedy chceš prozradit .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu