Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Ascension


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vysla u nas vubec na specialni sberatelska edice teto hry? Mel jsem predobednano, ale obchod mi to zrusil, ze prej to distributor zrusil...:( To uz je asi nesehnatelny co?

pro nas trh byla omezena distribuce, mne treba xzone informoval o teto situaci a proto jsem si to objednal na amazon,ale docela lituju tech penez. Ta figurka je fakt hnusna, mel jsem si radsi vzit tu laru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hra je už doma jsem zvědaví zda to bude ještě lepší než GoW3:-)

Odesláno z mého ST25i pomocí Tapatalk 2

hle hraju od predevcerejska a podle meho nazoru je to stejny jen jina monstra puzzle jsou tam jednoduchy jako ve 3ce bouzel ale jinak super rubarna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja hral zatim teda jen demo, ale i to me bavilo vic jak celej treti dil dohromady. Myslim ze graficky se hra zas posunula dal a i monstra vypadaji lepe. Jediny co me sklamalo (a nevim teda jak je na tom plna hra) jsou zvuky. Ty mi prisli jako hrozne odflaknuty...

btw k ty speratelsky edici. Sony pry posunulo datum vydani se soskou o 14 dni a znacne zredukovalo pocet ks, takze asi fakt bude tezky ji pozdeji sehnat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No řekl bych, že hodnocení má hra asi nejhorší ze všech dílů. Většinou to bylo vždy 9/10. Novinka má zatím 7-8 což jsem nečekal. Třeba tady je recenze eurogameru, který udělil jen 7/10 http://www.eurogamer.cz/articles/god-of-war-ascension-recenze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě ta figurka připadá super a je i dost velká, ale ten steelbook je hodně mizernej - je to pouze černá krabička bez žádného vyražení, to blu-ray filmy ve steelbookách vypadají skvěle. Osobně bych bral všema 10 klasickou ps3 krabičku. Pro mě připadá v úvahu jen ta collector's edice s kratosem, jinak počkám na nějakou bazarovku protože tento díl není nic extra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stránkách originalky.cz sem dnes taky obědnával, když sem jim volal, tak mi pověděli, že by měli ještě mít dostupných 7 kusů.. Ted je na stránkách u produktu napsáno "OBJEDNÁNO DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ KUSŮ - PROZATÍM ALE NEPOTVRZENÉ OD DODAVATELE" ,

tak uvidíme :D..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi volali z obchodu Lantina + potvrzená je i Alza, že nedostanou ani 1 kus sběratelské edice GOWA. Můžete někdo sepsat obchody ve kterých určitě nebudou, abych to tam zbytečně neobjednával? Chtěl bych zkusit ještě pár obchodů, ale asi to nemá smysl :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas: No pokud vím, tak v ČR mají/měli sběratelskou jen v xzone, JRC a Alze. Tuším že xzone je už vyprodala a stáhla z nabídky, JRC má pár kusů a jak je na tom Alza, to nevím. Ane neber to uplně směrodatně.. spíš ti jen chci ušetřit trápení.

http://www.game.co.uk/en/god-of-war-ascension-game-exclusive-special-edition-187363

tady mají ještě skladem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For Tomas007: Dnes sem volal na originálky.cz a obdržel sem více než uspokojivou zprávu.. I přes špatnou distribuci kusy budou mít, dokonce říkala, že mají i pár kusů navíc (sice podražila o dvě stovečky, ale mohla by ještě být ) http://www.originalky.cz/Nove-zbozi/God-of-War-Ascension-Sberatelska-Edice-PS3.html?listtype=search&searchparam=god%20of%20war%20

Telefon: +420728234822, objednavky@originalky.cz,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu