Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Ascension


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim, nevite nekdo jak to je se stereoskopickym 3d zobrazenim u tyhle hry, vsude pisou ze vychazi ve 3d, pak na ofiko strankach zas melou neco vo tom ze ne, nevim nak moc sem to nepochopil ,kazdopadne kdyz hru zapnu a zkousim hledat v options, nikde se 3d nevyskytuje , jinak je to parada i tak ,ale prece jen kdyz uz mam doma 3d telku, by me to zajimalo jak to vypada, pac treba takovej motorstorm apocalypse je ve 3d uplnej narez, no kdyby nekdo vedel, jestli to treba vyrobce nezrusil nakonec, bo jak to zapnout prosim napiste to sem co a jak diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal:

- Chains of Olympus

- God of War 1

- Ghost of Sparta

- God of War 2

- God of War 3

Ascension myslím patří úplně na začátek ale kdo ví, on stejně příběh za moc nestojí tak je to jedno.

já měl za to že chains of olympus je jednička, a ghost of sparta je dovjka... to sou všecko rozličný díly ? jen jestli nemam nějaký mezery v gowu k dohnání ..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel sem ji jakožto sběratel, ale za ty prachy jen steelbook a figurka, která je navíc nic moc...To třeba v singapuru k tomu měli jako preorder triko a plecháček a sběratelka navíc obsahovala figurku z omega edice. Já hrál jen díly na PSP, ale stejně můžu bejt fan, ne? :D

Sent from my P350 Cyanogenmod 7 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes dorazila Collectorka a jde do sbírky :-) Nevíte jak je to s tím kódem pro demo The Last of Us? Už to demo je k dispozici a má smysl tu krabici kvůli tomu otevřít anebo ji zatím můžu nechat v klidu zapečetěnou?

ja ji rozdelal,chci to hrat,ale figurku necham v obalu. Nastesti se da vytahnout hra,ani by jsi narusil figurka,takze je furt nova. K tomu demu,neni k dispozici a az bude budes informovan v ramci hry. Takze te vicemene nuti tu hru mit u sebe. Dobry tah. Jinak pass na budouci bonusy byl mimo obal. Takze ho muzes prodat aniz by jsi rozbalil hru. Pocitam,ze vsechny dlc se budou tykat jen multiplayeru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sem zatim viděl HODNĚ detailní fotky, tak ta figurka mi přijde dost lacině a ten podstavec prej taky neni nic moc.

Sent from my P350 Cyanogenmod 7 using Tapatalk

ano je lacina, ale znas to, pokud jich je malo v obehu cena se bude zvysovat. sony to s vyrobou dost posrala. Ja jsem hlavne rad,ze kdyz jsem mel rok predobjednavku,ze jsem ji nakonec dostal. Jednu z amazon usa verzi a druhou z jrc. Xzone to na posledni chvili zdrazil na 2500 a to byl bohuzel epic fail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu