Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém..když zapojím zvuk, nejde obraz.


codek

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ne ne, není co poškodit, mám slima, z AV mi vedou 3 cinche, dva jsem zapojil do redukce ktera konci 5.1 3,5jacky original od MS

Chyba byla asi v nějakém zapojení nebo nevím, protože jsem přepnul v nastavení na Dolby Digital 5.1 a uz to jede, ale kdyz to prepnu na to puvodni s kterym to nejelo, tak to jede taky, takze fakt nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Ne ne, není co poškodit, mám slima, z AV mi vedou 3 cinche, dva jsem zapojil do redukce ktera konci 5.1 3,5jacky original od MS

Chyba byla asi v nějakém zapojení nebo nevím, protože jsem přepnul v nastavení na Dolby Digital 5.1 a uz to jede, ale kdyz to prepnu na to puvodni s kterym to nejelo, tak to jede taky, takze fakt nevím.

Absolutně mi z toho není jasné co máš jak zapojené, jak můžeš mít Cinch konektory vedeny do 3,5" Jack konektorů, navíc mluvíš o 5.1 které přes 2 Cinche určitě nepřeneseš, ale hlavní je že jsi to zprovoznil a slyšíš nějaký zvuk :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Obraz mi z xboxu vede HDMI kabelem do monitoru, který ale nemá reproduktory (dnes jsem v menu našel nastavení volume tak nevím, asi bych se měl o tom víc informovat :D)

Zvuk mi z xboxu vede originálním MS AV kabelem který jsem ale rozlousknul podle návodu tady , na který je napojená redukce kterou jsem dostal k reproduktorům, a do ní jsou zapojeny 3 jack rozdvojky, v každé ze 3 rozdvojek je zapojený 1 jack-reproduktory, a 2. jack-kabel do pc... je z toho pěkná mutant ale propojení PC+XBOX+REPRO mi umožňuje spouštět hudbu i na tom i na tom bez přepojování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu