Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty: Black Ops 2


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kdyz si hru vypálím tak můžu jít normálně na multiplayer? nebude to chtít nějaký dodatečný klíč (jako třeba v případě NHL) ???

Pánové v dnešní době už mít origo není výhoda :-) hru si vypal, přeči si o Xbslinku a hrej s náma zdarma přes net a vše zadarmo :-) Hrajeme, kecáme přes skype a vše grátis.

Jde to jak pro RGH tak i pro flash :-)

http://console-forum.net/tema/148765-xbslink-nova-moznost-hrani-her-online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pro mě je Black Ops 2 nejlepší COD ze všech. To, že tam je více konců, máte možnost něco ovlivnit, to je prostě na hru v tomhle žánru(COD, BF, MOH), párada. Dokonce jsou tam i náznaky, že by měl hráč přemýšlet nad tím co udělá a jaké budou mít jeho činy následky. A kromě takových rozhodnutí, kde mačkáte jenom 1 ze 2 čudlíků, tak v některých případech hru ovlivňujete i samotným hraním [konec mise s Karmou (na tom plujícím městě); Vizáž jednoho nejmenovaného vojáka; Počet informací, které se dozvíte; + další, které nebudu vypisovat, abych někomu nezkazil hraní.]

Jako velké plus beru i to, že si můžu konečně vybrat a upravit zbraně, se kterýma půjdu na misi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Dostal jsem se už k 55 lvl tak se chci zeptat jaký má vůbec význam dávat prestige když mi t o jen zmení iconu a přidá classu navíc a zresetuje staty ?

No jo stejný systém jako v Black Ops 1 po dosažení maximálního level o všechno přijdeš, když přejdeš na další prestigy. Jen se změní ikonka nic nového se tak neotevírá. Možná ty nové skyni pro zbraně ve zlaté barvě po dosažení nejvyší prestige :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Chci se zeptat, jestli někdo máte stejnej problém. Mám CoD BO II na xboxu s rgh a normal ji pustim s hdd hra se spusti normal, najede do menu, dám kampaň tam se ukaze detail mise a dam spustit a objeví se černá obrazovka. Nevíte co s tím ?

update dashboardu, taky jsem to mel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu