Jump to content

X360S Kinect Star Wars Bundle Limited Edition


drak3go

Recommended Posts

  • Moderators

Jelikož mám slabost pro decentní bílou barvu na elektronice a od dob, co jsem zde u jednoho uživatele spatřil kdysi dávno bílou PS3 tehdy ještě model FAT, nemohl jsem se zbavit myšlenky, že bych něco podobného chtěl mít ve svém konzolovém parku. Čas plynul a modely FAT PS3 byly nahrazeny Slimy a jelikož se dlouho dělaly pouze v černé barvě, začal jsem pomalu zapomínat na své touhy. Až najednou světlo světa spatříla bílá verze PS3 Slim a tak jsem znovu příležitost pořídit si tuhle krasavici oživil. Tak se taky stalo a tak jsem po prodeji své černé PS3 Slim pořídil tuhle krásnou "nevěstu". Musím říct, že její předchůdkyně - lesklá FAT, na mě působila malinko decentněji, ale i tak jsem rád, že jsem se odhodlal pro její koupi.

Teď se určitě ptáte, proč tady básním o PS3 v sekci X360. Inu nainstaloval jsem ji na místo původní černé verze vedle svého černého X360 Slim a od té doby, kdykoliv jsem prošel kolem jsem si říkal, že mi na tom něco neladí. Kombinace černé s bílou je sice hezká, ale říkal jsem si co tak kdyby existoval bílý X360 Slim, to by nebylo marné. No netrvalo dlouho a objevil jsem jedinečnou edici X360S Star Wars Kinect Bundle, jehož základem je bílá barva a sladění na motivy hvězdných válek. Dlouho jsem se nemusel přesvědčovat a tak jsem po vzoru obchodu s PS3 udělal totéž s Xboxem. Prodal jsem černého Slima a běžel si koupit tenhle bundle. Musím říct, že co do designu jsem maximálně spokojen a tak ještě než nevratně obě konzole zaujmou svá místa vám dám nahlédnout této zajímavé kombinaci pro případ, že by někdo hledal inspiraci. Stojí to za to :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

No to jsem samozřejmě nezmínil, ale standardní zvukový doprovod pří zapínání/vypínání Xboxu a při OPEN/CLOSE DVD plotny byl nahrazen autentickými zvuky R2D2 :-)

Pro poslech stačí posunout video na čas 6:11

http://www.squidoo.com/xbox-360-limited-edition-kinect-star-wars-bundle2

P.S. Modré podsvícení je taky příjemná změna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy