Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

prosím o radu rgh


Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych poradit s chybou která se mi objevila... Když otevřu program iso2god a ukážu cestu na soubor iso ve vrchním řádku, tak mi to v title details-name napíše: failed to read details from ISO image. Vyskočí chyba: could not locate default.xex or default xbe...

Díky moc za info

Nevím jestli mám stáhnout hru znovu, nebo jestli jde jen o nějakou prkotinu kterou nevím že mám udělat :-). Udělali mi to 2 hry cod mw3 a battlefield 3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka je velikost ISO image třeba toho battlefielda co se pokoušíš převést? Jde ti to otevřít v ABGX?

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2

8.5gb x2dvd. S tím abgx nevím, nikdy jsem o něm neslyšel...

Nemůže to být tím že je to na 2 dvd. Jsem naprostej laik tak se omlouvám...:-)

Tak jsem stáhl abgx a otevřel v něm první soubor iso toho jednoho dvd. Někde jsem se dočetl že by tam nemělo být nic červeně, mě to tam červeně píše: The first 12 sectors of topology data are blank! a žlutě o něco níž: your topology data doesnt match the file of the database.... Tak potom nevím, můžete mi prosím vás někdo poradit... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem stáhl abgx a otevřel v něm první soubor iso toho jednoho dvd. Někde jsem se dočetl že by tam nemělo být nic červeně, mě to tam červeně píše: The first 12 sectors of topology data are blank! a žlutě o něco níž: your topology data doesnt match the file of the database.... Tak potom nevím, můžete mi prosím vás někdo poradit... :-)

ano protoze v soucasnem stavu je flash takovy ze se musi ke kazde hre stahnout topology data pokud ja vim.. je ale divny ze ti to nenajde ten soubor default.xex a v tom ISO2GOD oteviras soubor .iso nebo .dvd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem stáhl abgx a otevřel v něm první soubor iso toho jednoho dvd. Někde jsem se dočetl že by tam nemělo být nic červeně, mě to tam červeně píše: The first 12 sectors of topology data are blank! a žlutě o něco níž: your topology data doesnt match the file of the database.... Tak potom nevím, můžete mi prosím vás někdo poradit... :-)

Když máš RGH a stejně tě nezajímá live , tak se o topologická data nemusíš starat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš RGH a stejně tě nezajímá live , tak se o topologická data nemusíš starat .

otevírám .iso, pár her už jsem do xka nátáhl, asitak 3:-), ale všechny jely v pohodě. až tady tenhle tedn battlefiel 3 a cod mw3. Co má vůbec za vliv ten abgx, zkusil jsem to znovu a nechal jsem to dojet dole na těch 100% což jsem si před tím nevšiml že tam něco nabíhá a už červeně nepíše nic, všechno zelený, ale stejně to furt do toho godu nejde, pořád mi to píše: could not locate default :-).

o tom iso2god se bavím... nevím proč to před tím jelo a teď už ne. před tím ty hry byly jako že jeden disk, tyto jsou 2 tak nevím jestli se to nedělá jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se o ně nezajímám, jen píšu co mi napsal, ale podruhý už ne, jsem z toho jelen...

to mi poradil někdo o pár odstavců výš protože mi to nešlo víš... ještě to mám někde v raru, jsem to nesmazal tak kdyžtak rozbalím a zkusím znovu ale nejelo to hned odzačátku a někdo napsal ať zkusím to abgx...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proc to dvd nezkusis prevest pres xbox image browser..myslim obe dvd a nejednom jedno.. to dvd 2 co bys delal pres iso 2 god udelej pres image bowser a dej na disk treba do slozky battlefield a z toho dvd s hd obsahem vytahni jen tu slozku content a hod na interni disk do slozky 45410950/0000002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není tady na to nějakej návod v tom xbox image browser jsem tonikdy nedělal. nerozumím tomu jak píšeš jedno tak a druhý tak. já myslel že udělám obě v tom iso2godu. Tam se má dělat jen to 2. dvd ?jakože

This disc contains a "UDF" file system and requires an operating system

that supports the ISO-13346 "UDF" file system specification.

Tento disk obsahuje "UDF" souborový systém a vyžaduje operační systém

, který podporuje ISO-13346 "UDF" Systém souborů specifikaci.

V jednom souboru jsem se dočetl toto, v tom jsem naprostej amatér není to něco důležitýho???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to nejde pres iso2god tak to muzes zkusit pres xbox image browser.. a kdyz si delas hru na vice dvd jako dlc tak prvni muzes udelat pres iso2god abys videl kam mas dat to dalsi dvd pres xbox image browser.. ale u battlefieldtu je to zrovna tak ze spravne se ma delat prvni dvd pres xbox image browser aby jsi vytahl ten hd obsah a prvni pres ISO2GOd

ale zkus to pres xbox image browser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo v pohodě.. zitra na to mrkni

stahnes si program xbox image browser a v nem otevres dvd 1, vytahnes tu slozku content das extrahovat.. a pak otevres to dvd 2 a to cely vyextrahujes a das na disk.. zitra napis a zkusime to

čau. takže z toho prvního dívka content už mám vyextr... udělal jsem na to adresář extr a nechal tam extrahovat...

takže v tom mým adresáři to vypadá: content, v něm 16 0, pak 45410950, pak 00000002, v tom 4541095000000000. To 2.dvd mám vyextrahovat do nějakýho konkrétního adresáře????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dvd 2 vyextrahuj pres ISO2GOD.. ono ti to slozku samo vytvori.. jen si vyber treba na plochu a pak to presunes a bude to vypadat takhle.. content/ 16x0/45410950/ a tady budou dve slozky 0000002 a 0000700 kde v te 02 bude dlc ten hd obsah a v te druhe bude hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže mě to pořád píše to: could not locate default.xex, or default.xbe. Se na to fakt vy.... :-) v tom iso2godu...

Ses první člověk na světe kterému iso2god nefunguje na korektní ISO image:-). Nejde to zkusit na jiném PC?Zkoušel si iso2god reinstalovat a máš poslední verzi 1.3.6?

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu