Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nové PSP E1004 - screenshot a stav baterie


onesaint

Otázka

Dobrý den,

Nezná někdo funkční program na screenshot na PSP E1004 ? Programy jsem našel, ale fungují dobře jen na starší PSP 1000,2000,3000 s tzv. NOTOU ( tlačítkem ). Problém je, ale že ta nová E1004 nemá :-)

Potom ještě sháním funkční plugin stavu času baterie na tuto E1004, tento např.:

http://console-forum.net/tema/141292-plugin-procenta-baterie-6-20-pro-b-10

neumí čas do konce vybité baterie.

Moc děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
....s tzv. NOTOU ( tlačítkem ). Problém je, ale že ta nová E1004 nemá...

Tak to si zabil. Né jenom že to nemá Wifi, nemá to taky Notu+má to jen monofoní reprouše. To asi Sony přepadli cikáni a teď tam vládnou, jinak si to nedokážu vysvětlit. Stáhni si plugin PRXShot. Tam v .ini souboru můžeš měnit jakým tlačítkem chceš fotit. A ještě bych zvážil jestli to PSP nechceš vrátít/vyměnit za 3004/2004/1004/Go!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobrý deň,

chcel by som sa spýtať že k tomu probramu na screenshoty mám čo, kam a ako urobiť/premiestniť? tento program nepoznám a nenašiel som k tomu návod tak by som sa Vás chcel spýtať že či mi to sem niekto môžete napísať.

Vopred ďakujem všetkým čo mi pomôžu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

1.) Stáhni si plugin zde: https://mega.co.nz/#!eN1S1KCA!DXda_ULKbcdeMMz8zz_WYVnviDBFJqub3gy75V6ni-w

2.) Rozbal .zip soubor a rozbalenou složku dej na PSP do složky /seplugins/ (tzn. výsledná složka bude vypadat takhle: /seplugins/prxshot/)

3.) Ve složce /seplugins/ otevři (nebo vytvoř, pokud nemáš) soubor game.txt a vlož do něj následující (pokud už v něm něco máš, jednoduše to vlož za poslední řádek) a ulož:

ms0:/seplugins/prxshot/prxshot.prx 1

4.) To samé udělej v souboru vsh.txt (pokud nemáš, opět vytvoř):

ms0:/seplugins/prxshot/prxshot.prx 1

5.) Restartuj PSP a plugin máš nainstalovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu