Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Iso2Good a nazov hry


Recommended Posts

  • 8 months later...

čau lidi,

opět dotaz :).

Chci konvertovat Zaklínače 2 - z DVD jsem vytvořil ISO soubor (Alcoholl) , ale po zbalení souboru do Winraru ho Iso2Good vůbec nevidí!!! (nevidí samozřejmě anio samotné ISO). Poradí prosím někdo kde zase dělám chybu :cry: .. díky!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau lidi,

opět dotaz :).

Chci konvertovat Zaklínače 2 - z DVD jsem vytvořil ISO soubor (Alcoholl) , ale po zbalení souboru do Winraru ho Iso2Good vůbec nevidí!!! (nevidí samozřejmě anio samotné ISO). Poradí prosím někdo kde zase dělám chybu :cry: .. díky!:)

Zkus z toho DVD vytvořit ISO v IMGBurnu volbou "Create Image From disk" a pak ho rovnou přehodit ISO2GODu. Poznámce o Winraru se nesnažím porozumět, ke kompresi není žádný důvod, nech to jak to vyleze v ISO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ked uy mam na externom disku 60 hier ako ich teray rozlisim ktora je ktora

Klidně si je můžeš pro přehlednost dát ještě do podsložek s názvem hry abys to našel, je to jedno

Takže to na disku bude třeba:

/hry/nfs run/4541094A

/hry/borderlands2/5454087C

A ve FSD bude nastaveno scannování v manage game paths na složku /hry/ a hloubku scannování třeba 6 úrovní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...je to neuvěřitelné, ale když se mi povede bod 1, 2, 3...tak se vždycky objeví něco kde vyhořím :( ... překonvertoval jsem soubor přes Iso2Good , chci to dostat (do sformátované) flešky (32GB) a ono to píše SOUBOR DVD_ROM JE PRO CÍLOVÝ ADRESÁŘ PŘÍLIŠ VELKÝ. I kdybych chtěl flešku za*rat ze 100% , tak jí to přece může být jrdno ,ne? :blejt: .. setkal se s tím už někdo?Díky za trpělivost:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bodejď by nebyl ISO soubor o velikosti několik GB pro FAT32 filesystém příliš velký :-)

1) Pustíš IMGBurn, vložíš vypálenou placku, počkáš až ji načte, vybereš "Create Image File from Disk", nastavíš cestu někam na disk (NTFS disk) a dáš read.

Výsledek : na disku bude jeden několika Gigabytový soubor DVD_ROM.ISO

2) Pustíš ISO2GOD, jako Image location dáš tento soubor, Output location nastavíš někam na disk.Zaškrtneš jen "auto rename multi disk games" a v roletce vybereš "Full iso rebuild" a spustíš.

Výsledek : Po pár minutách na disku v cílové složce vznikne adresář s číselnou složkou něco jako 12313215 a v ní spusta datových souborů - to je hra v GOD formátu kdy ty jednotlivé soubory už jsou malé a proto se dají snadno nahrát na FAT32 disk/flashku

3) Tohle celý i se složkou nahraješ na konzoli - třeba to nejdřív nakopíruješ na flashku a pak zase z flashky do konzole.Flashka musí mít formát FAT32

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mám Freestyle manager - soubory jsem našel, ale co dál :) ? Jak s toho spustím , hru, když je tam jen fůra souborů , ale "spuštěcí" ikona hry nikde..?

V nastavení FSD v content/manage game paths si přidej cestu na usb flashku a ulož .Pak ti ji to oscannuje a najde všechny hry co jsou v té cestě co si nastavil.Hra se pak objeví v záložce x360games a normálně ji zeleným tlačítkem spustíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu