Jump to content

moc otázek


Recommended Posts

Nazdar všichni. Mám Jasper Lt2.0 a zatím nevím jesti přejít na RGH nebo na Lt3.0. Proto bych chtěl poradit od vás, co již rgh máte a víte o něm více jako já. Zajímá mně hlavně poměr ceny RGH a Lt3.0+vypalovačka+dvdíčka. A pak ještě jestli když už mám nějaký hry vypálený tak jestli z nich můžu vytáhnout iso a to pak převést na formát pro RGH. Kdyby špatná sekce nebo takové dotazy tady už byli prosím odkažte mně tam a lock. Díky

Link to comment
Share on other sites

Taky zdravím :) Tak v RGH mi přijde jako hlavní výhoda, že spouštíš hru přímo z HDD bez nutnosti vypalovat (můžeš vyškrtnout cenu dvdček) a je to celkem pohodlný. Nadruhou stranu pokud máš účet na Live a používáš ho, tak bych počkal, dokud nevyprší členství. A ano, z vypálených her přes kterýkoliv burn program vytvoříš iso a převedeš do GOD containeru.

Link to comment
Share on other sites

Uvažuj i tak, že když dáš flash, dříve nebo později ti zastará a budeš muset na reflash nebo nebudeš hrát nejnovější hry.Při RGH tyto věci neřešíš, jediné co se ti může přihodit je nutnost updatu Dashboardu a ten si člověk udělá sám i bez flashera.Zkušenost "z druhé strany" říká, že lidi co flashovali si nakonec přišli pro RGH a pak už sem je neviděl :-)

Ještě k tomu dotazu na převod ISO - jasně, třeba v IMGBurnu lze z vypálené placky vytvořit zpět ISO a to pak normálně převedeš třeba do GOD formátu pro RGH.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy