Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Aktualizace starého dashboardu


foruman

Otázka

Ahoj, mám velice starou verzi dashboardu 2.0.12611.0 a chtěl bych nyní aktualizovat na poslední verzi 2.0.14719.0 .

Chystám se na to s USB flashkou.

A moje otázka zní, jedná se o PHAT xbox s mechanikou

DG-16D2S a starým ixtreme 1.91 - můžu updatovat na poslední verzi bez problémů ?

Vím, že verze 2.0.13xxx mazaly flash a snad i uzamykali tyto mechaniky, poslední verze už by měla být OK. Hned jak budu mít nahozen nový dash, tak se chystám nechat si flashnout LT 3.0

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejlépe bych to už to poslal na fleš ať ti to flasher flashne na LT 3.0 a nahodí nový DB, bude to tak nejlepší. Ten možná budu kecat al někteří flasheří neupdatovali na nový DB nechali starý a pak byli prosblémy s nahozením nového DB - tedy když přecházeli na DB který mazal flesh a za druhé myslím že bylo lepší ho nahazovat při stock fw mechaniky než když byla flashnutá. Prostě dej to už flasherovi ať ti to udělá jak flash tak update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, mám velice starou verzi dashboardu 2.0.12611.0 a chtěl bych nyní aktualizovat na poslední verzi 2.0.14719.0 .

Chystám se na to s USB flashkou.

A moje otázka zní, jedná se o PHAT xbox s mechanikou

DG-16D2S a starým ixtreme 1.91 - můžu updatovat na poslední verzi bez problémů ?

Vím, že verze 2.0.13xxx mazaly flash a snad i uzamykali tyto mechaniky, poslední verze už by měla být OK. Hned jak budu mít nahozen nový dash, tak se chystám nechat si flashnout LT 3.0

Díky

Samozřejmě, že o flash přijdeš,pokud jsi na 12611 bez reflashe se neobejdeš, takže to nemusíš řešit když si to stejně chceš nechat udělat nech to na flasherovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK, chápu-li dobře tak klidně mohu nahodit poslední dashboard a sice přijdu o flash ale stejně se flashne. A ještě se zeptám - když bych tam flashnul stock 0251 origo fw a updatnul. Tak bude nebo nebude mechanika zamknutá ? Nebo to, že je zamčená má vliv pouze na vyčítaní klíče - flasnout jde bezproblému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OK, chápu-li dobře tak klidně mohu nahodit poslední dashboard a sice přijdu o flash ale stejně se flashne. A ještě se zeptám - když bych tam flashnul stock 0251 origo fw a updatnul. Tabude nebo nebude mechanika zamknutá ? Nebo to, že je zamčená má vliv pouze na vyčítaní klíče - flasnout jde bezproblému.

Musíš tam flashnout origo od té verze co tam máš teď - pokud si na dashi 12x, máš tam ještě 73,83,93x firmware, ne 0251

Správný postup

- vrátit origo FW (74,84)

- updatnout Dash na posledni 14719 normálně z flashky, ten mechaniku flashne sám na oficiální 0251

- dát LTPLus 3.0 0251

Tohle všechno ti samozřejmě udělá flasher.Evidentně si v tom sám moc jistý nejsi, tak bych to raději doporučovat spíš nechat si to udělat.O jakém zamykání mluvíš nevím,na Fatech jde stále vyčíst klíč i flashnout bez HW úpravy i po updatu dash, zamykání se týká slim mechanik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zvláštní, já četl zase něco jiného. V tom případě jedině dobře (BTW zamknout se dá mechanika jak softwarově tak HW).

A ještě se zeptam na poslední věc, má nějaký efekt vracet původní FW do té mechaniky. Z live updatovat dashboard nebudu ... A co jsem četl, tak všichni kterým dash flashnul mechaniku na stock, tak bezproblémů fungují na live. Takže očividně nedocházelo k flagu konzole.

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zvláštní, já četl zase něco jiného. V tom případě jedině dobře (BTW zamknout se dá mechanika jak softwarově tak HW).

A ještě se zeptam na poslední věc, má nějaký efekt vracet původní FW do té mechaniky. Z live updatovat dashboard nebudu ... A co jsem četl, tak všichni kterým dash flashnul mechaniku na stock, tak bezproblémů fungují na live. Takže očividně nedocházelo k flagu konzole.

Díky za info.

Musíš číst spolehlivé zdroje ale nejlepší je stejně vlastní zkušenost :-) Samozřejmě to můžeš udělat bez vrácení na ofiko když těch 5 minut navíc které tím ušetříš když to stejně flashuješ znovu na LTplus 3.0 ti stojí za to.Já používám jen oficiální postupy, takže ti radím co ti radím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu