Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jailbreak FW 5.1, 5.1.1 (A4, A5 iZařízení)


solokaprik

Recommended Posts

Návod na JB fungující na zařízeních s procesorem A4 i A5 s FW 5.1 až 5.1.1

  1. Stáhnete aplikaci Absinthe zde nejlépe nejnovější verzi tedy v současné době 2.0.2, je dostupná pro Win i Mac.
  2. Zálohujte své iZařízení v iTunes, pravým klikem na zařízení "zálohovat zařízení".

  3. Po vytvoření zálohy se doporučuje iZařízení promazat což učiníte Nastaveni - Obecne - Obnovit - Smazat data a nastaveni

  4. Otevřete Absinthe a ujistíte se že je iZařízení připojené
  5. Kliknete na tlačítko jailbreak a necháte proces dokončit do konce dokud se vám nezobrazí toto okénko

scaled.php?server=13&filename=55984655.jpg&res=landing

6. Po instalaci se vrátíte do iTunes a kliknete opět pravým tlačítkem na vaše iZařízení a vyberete "obnovit ze zálohy"

7. Máte hotovo!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel sem to na dalšíh 2 počítačích (windows 7 a XP) ale když sem zapl absinth a připojil sem iphone tak se nic nestalo..pořád to jen píše ať připojím iphone... nemusim na tom počítači mít nainstalovaný itunes třeba? já fakt nevim proč to nejde

E/ tak nakonec se mi to podařilo z původního pc...zkoušel jsem to dlouho ale nakonec to naštěstí šlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu