Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metoda pro hraní XGD3 her z HDD bez iHas mechaniky


scrappy

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Zkoušel jsem MediaRange (když jsem poprvý vypaloval) a podělal jsem 3 DVD (ze 3 :D). Potom jsem šel do Verbatimek a už bych ani jiný nezkoušel. Pro záruku vypálení prostě používat Verbatim.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

mam problem, chtel jsem zkusit tenhle trick na noveho hitmana, a kdyz dam jakekoliv ! hudebni audio cd original i neoriginal do xboxu, proste se nenacte ? klasicke dvd filmy v pohode, DL originalky i neorig. OK, ale zadne hudebni CD to proste neprecte, zkousel jsem to xkrat restartovat, dam cdcko do mechaniky, zavru...chvily to neco dela, a pak to napise Open tray... :{ nesetkal jste se s tim nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
mam problem, chtel jsem zkusit tenhle trick na noveho hitmana, a kdyz dam jakekoliv ! hudebni audio cd original i neoriginal do xboxu, proste se nenacte ? klasicke dvd filmy v pohode, DL originalky i neorig. OK, ale zadne hudebni CD to proste neprecte, zkousel jsem to xkrat restartovat, dam cdcko do mechaniky, zavru...chvily to neco dela, a pak to napise Open tray... :{ nesetkal jste se s tim nekdo ?

A nemáš opotřebovaný layser v mechanice. četl jsem to když jsem scháněl xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže abych to zestručnil:

1.Mám vzít audio cd a dát ho do xka.

2.Mám uložit skladby na hdd.

3.Potom vytáhnout audio cd z xka a dát tam dvd s hrou.

4.Potom zapnou z hdd hudbu.

5.Potom v dashboardu najet do My games a spustit nějakou xgd3 hru.

Jestli to mam špatně opravte mě.

A jdou hrát s audio trikem xgd2 hry ??? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chci se s Vámi podělit o metodu jak rozjéct pálenou XGD3 hru bez iHas mechaniky z HDD.Dosud nám hra při instalovanání a následnému spuštění z HDD házela chybu: Failed to authorize disk...

Tomu už ale může být konec, je tu možnost jak zabránit selhání autorizaci disku :-)

Stačí dát do konzole hudební CD (nesmí být ve formátu MP3), dáte ho Ripnout na HDD (uložit na HDD).

Spustěte hudbu, zvuk si nastavte na minimum a poté můžete spustit hru, kterou máte instalovanou na HDD.

Hudbu nemusíte mít zaplou po celou dobu, stačí prvních pár minut, dokud neproběhne autorizace disku.

Mám to již vyzkoušené na Prototype 2, UFC undisputed 3, Dakness 2, Skyrim, Forza 4

Zatím je známo že tato metoda nefunguje na 100% u všech her, je potvrzeno že některé rypy ghost reconu future soldier nejdou, to samé dragons dogma.

Ale čert vem pár her :-)

Jinak zatím platí že na live můžete pouze pokud bude hra vypálená přes iHas, tahle metoda vám jen umožní spustit hru z HDD.

Dá se to udělat takto????

1.Mám vzít audio cd a dát ho do xka.

2.Mám uložit skladby na hdd.

3.Potom vytáhnout audio cd z xka a dát tam dvd s hrou.

4.Potom zapnou z hdd hudbu.

5.Potom v dashboardu najet do My games a spustit nějakou xgd3 hru.

Jestli to mam špatně opravte mě.

A jdou hrát s audio trikem xgd2 hry ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Takova metoda jiz delsi dobu nefunguje a je potreba specialni vypalovaci mechaniky kterou mam treba ja v nabidce ;-)

Mě tato metoda funguje u FC3, DS3, Darkness 2.

A mám GoW: Judgment a ten nepotřebuje ani trik. Asi se menu nacitá z dvd ale hra ať už kampaň nebo versus de z hdd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nemám HDD tak se chci zeptat, jestli lze spustit hudbu například z USB flešky a pak postupovat viz návod. Díky :-)

Edit: Takže sem to zkoušel z USB flash disku. Formát FAT32, tam sem hodil přes windows media player 2 písničky (.wma) a dal synchronizovat. V xboxu pustil z USB, ztišil a vložil DVD s GoW:Judgment. Předtím mi v určité pasáži hry, cca 3 min od startu vyskočila obvyklá hláška (unsup..disc..). Nyní už to nedělá a odehráno 30 min a vše OK.

2Edit: Odehrány téměř 4 hodiny. Po 5 min stačí song stopnout, stejně jako u HDD tak i u USB Flash. Pokud song hraje, tak nejde v intrech zvuk ale ve hře normálně jde, po stopnutí (cca 5 min) už jde i v intrech.

Upraveno uživatelem Tomas12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu