Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH prvotní nastavení


Recommended Posts

Zdravím všechny.

Dnes mi dorazí xbox s úpravou RGH a vzhledem k tomu že s touto úpravou nemám žádné zkušenosti chtěl bych Vás požádat o nějaké rady.

Už mám stažené a vypálené na CD XeXMenu a FSD 2.2. Stačí oba programi nainstalovat z CD? Pak už si spustím FSD? Nebo stačí jen XeXMenu? A jak to nastavim aby mi FSD nabíhal automaticky a nemusel sem ho pokaždý spouštět?

Dále mám Xbox HDD 120 GB a zjistil jsem že hry musím kopírovat do content a ta složka samý nuly a tam nakopíruju tu složku vytvořenou iso2god programem. Kde ale nastavím cestu na spoštění her (je to vůbec potřeba)? A dále mám externí HDD 320GB formátovaný na FAT32 ale nevím zda musí být na tomto disku vytvořená speciální složka kam můžu kopírovat hry nebo stačí třeba GAME nebo něco podobnýho? A musím opět nastavovat nějak cestu pro spouštění her?

Všem velice děkuju za rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu