Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


dany_

Recommended Posts

  • Odpovědi 299
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Automobila Honda již se sérií Forza uzavřela několik spolupráci a ani Forza Horizon nebude opomenuta. Patnáctého ledna se tak můžete těšit na balíček Honda Challenge Car Pack, který bude zcela zdarma a nabídne nový vůz 2013 Civic Si Challenge v několika verzích. Můžete se také těšit na nové utkání Rivals. O něco dříve se můžete těšit na nový balíček aut January Recaro Car Pack, který vyjde přesně na Nový rok, tedy 1. ledna 2013. Za 400MS bodů získáte nové vozy 2012 Cadillac Escalade ESV, 1983 GMC Vandura G-1500, 2012 Lotus Exige S, 2012 Lexus LFA Nürburgring Edition, 2005 Mercedes-Benz SLR a 1995 Ford Mustang Cobra R. Majitelé permanentky také zdarma získají bonusové auto pro leden a to 2009 Pagani Zonda Cinque Roadster.

zde video:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators

Nechápu, jak to myslíš.... Pokud chceš hrát multiplayer přes net, tak musíš hrát přes Live (je to tak u všech her na Xboxu), jinak to ani nejde. Po vytvoření Live účtu ještě potřebuješ zakoupit Gold, jinak nebudeš moct hrát multiplayer. Pokud myslíš splitscreen (2 hráči na jedné obrazovce), tak to tahle hra nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předevčírem jsem to dohral a až všera jsem pochopil ty stodoly, jak to funguje atd. :D

Jinak až když jsem to dohrál, tak jsem zjistil, že kupovat Lamba atd nemá skoro cenu (pro mě), že je lepší koupit Skyllna nebo RX-7 a vytunit to na max., líta to jak hovado a i lépe to vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, jak to myslíš.... Pokud chceš hrát multiplayer přes net, tak musíš hrát přes Live (je to tak u všech her na Xboxu), jinak to ani nejde. Po vytvoření Live účtu ještě potřebuješ zakoupit Gold, jinak nebudeš moct hrát multiplayer. Pokud myslíš splitscreen (2 hráči na jedné obrazovce), tak to tahle hra nemá.

Možná myslel tohle:

http://console-forum.net/tema/148765-xbslink-nova-moznost-hrani-her-online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Již příští týden se můžete těšit na únorový balíček aut pro Forza Horizon. Tato kolekce aut byla vybrána ve spolupráci se serverem Jalopnik, který se série Forza spolupracuje již delší dobu. V tomto balíčku se tedy můžete těšit na vozy:

1966 Ford Country Squire

1970 Nissan Datsun 510

1973 Mazda RX3

1991 Ferrari 512 TR

2012 Toyota FJ Cruiser

2013 Subaru BRZ.

Majitelé permanentky pak také zdarma obdrží bonusový vůz 2010 Devon GTX. Kolekce aut bude ke stažení 5. února za 400MS bodů.

zde video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj chci se zeptat jestli vam nabehne hra hned v cestine nebo jestli se to nekde nastavuje a kde, stahnul jsem uz 2 verze cz a obe byli v anglictine a nenasel jsem kde se to prepne na cz.To same mam i ve Forze 4 taky jsem stahnul cz verzi a hru mam v eng a nenasel jsem kde se to nastavuje na cz.Diky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu