Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grafická karta Prosím o pomoc


DavelusKim

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ahoj Poradí někdo ?

Pořídil jsem si tuto gr. kartu http://www.czc.cz/sapphire-hd-5450-512mb-ddr3-hm-hdmi/73530/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Graficke_karty&utm_term=Sapphire_HD_5450_512MB_DDR3_HM_HDMI

Po odinstalovaní starých ovladačů jiné, vypnutí PC, zastrčení téhle a po zapnutí HDD jemně zachrčí a nic se nestane, vůbec se nerozjede. Prodejce doporučuje 400wattový zdroj, mám 300w, může to tedy být tím zdrojem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
tak zdrojem to není :? nemá ještě někdo nějaký tip ?, nemůže být zastaralá základovka ?

EDIT: Tak grafika byla vadná, doporučil by mi někdo prosím novou, která mi 100% podpoří video ve Full HD ? do 1500,-

máte ještě ten zdroj nebo jste si koupil jiný?Popř. jaký model to je.

doporučil bych koupit použitou gk kde za tuhle cenu dostanete lepši (kupoval jsem si použitou r4890 OC a až do těď mi funguje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon, že jsem nenapsal dřív, ale nějak mi to tu nehlásí nové příspěvky.

Já ho měl jen půjčený, vrátil jsem ho, protože ten 300w mi stačí, zkoušel jsem na něm i "nějakou" 7mičkovou kartu bylo to ok. Objednal jsem tuto, tak uvidíme http://www.alza.cz/msi-r6570-md1gd3-lp-d236242.htm?kampan=heureka.cz

K bazarovým nemám důvěru, časem by se mohla stát poruchovou a na bazarovku mi nikdo záruku nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, v zátěži ne, ale na hry jí nepotřebuju, pokud by to ten zdroj neutáhl, poletí z okna a pořídím nový. Ještě jsem nenapsal, že pořád probíhá reklamace, jestli se něco zvrtne, možná že bych tu bazarovku zkusil, za ty peníze je super, to je Vaše nabídka ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu