Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem pri "zadani cesty ke hre"


Recommended Posts

Prosin o pomoc.

Ve fsd jsem pres Utilities -> DVD Extract "nakopiroval" Fifu12 na HDD u xboxu. Cesta je: Game/fifa12

Tak nejak jsem pochopil, ze hra se mi v sezbamu her nezobrazuje proto, ze kdyz vlezu do "Manage Game Paths" tak by tam mela byt nejen cesta pro hledani Hdd1:\Content\0000000.....

Chtel jsem tedy pomoci tlacitka Y pridat jeste jednu cestu. Ale kdyz to vytvorim a dam save, tak se nic nestane. A to same se deji kdyz se snazim editovat onu jedinou a puvodni cestu.

A ted ona otazka. Co s tim???

Odesláno z mého GT-S5830 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Manage Game Paths nalistuješ adresář (vlezeš až do něj) třeba hdd:\games, dáš žlutý (select directory), vrátí se ti to zpět - nastavíš posouváním doprava hloubku prohledávání (třeba 4 úrovně), dole necháš zaškrnuty obě volby na "automatic" a pak dáš modrý (save).Cesta by měla zůstat ve výpisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplním ( FSD v češtině ) :

Obsah - Nastavení cesty her - změnit cestu - hloubka skenování 5 - nabídky na Automatic - Změnit cestu - vybrat Úložné zařízení ( HDD,nebo USB podle toho co používáme ) - dále jsou dvě možnosti :

1. content - 0000000000000000 - Y ( select directory ) - X ( save )

2. složka se hrami ( GAME , HRY ) - Y ( select directory ) - X ( save )

Když je již jedna cesta nastavená , tak se použije volba Y ( přidat ) - další postup je stejný .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný. To už jsem ale psal nahoře že jsem udělal. Ono se to ale neuloží. Respektive zůstane tam vypsaná jen ta jedna cesta Hdd1:/000000000000

když se jí pokusím editovat, tak se vůbec nezmění, a když vytvořím novou, tak se prostě neuloží a zůstane tam ta cesta pouze původní. Tak jak teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele presne tohle mi udelalo xko vcera, kdyz sem nahazoval novej DL 3.01beta,po instalaci mi nesla zadat vubec zadna cesta na skenovani v fsd, proste sem vybral cestu, dal Y a kdyz sem ji chtel ulozit tak tam nebyla :-) pomohlo mi az preinstalovani celeho FSD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nad tímhle mi zůstává rozum stát - pošleš hotový RGH, nastavíš cestu která tam je nastavená doteď.Projede to poštou k zákazníkovi, a jemu další den už cesta nastavit nejde a sám tvrdí, že s tím nic nedělal.Tohle je fakt moc už i na mě :-) Než přeinstalací bych začal volbou delete data čímž smažeš pouze databázi a nechat si FSD ji vytvořit znovu.Hry na disku samozřejmě zůstanou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš tím v cz : Obecné - Obnovit nastavení - Vymazat data ?

a v angličtině : Settings - General Settings - Reset settings - Clear data ?

Tak to jsem ani nevěděl , že to tímto způsobem jde . Myslel jsem že to nejde upravovat ze spuštěného FSD , ale že se musí spustit FSD z jiného zdroje . Pokud jsem chtěl celý FSD smazat , tak jsem to musel tak udělat . Tím pádem by to bylo samozřejmě jednodušší - nemusí se použít fleška .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš tím v cz : Obecné - Obnovit nastavení - Vymazat data ?

a v angličtině : Settings - General Settings - Reset settings - Clear data ?

Tak to jsem ani nevěděl , že to tímto způsobem jde . Myslel jsem že to nejde upravovat ze spuštěného FSD , ale že se musí spustit FSD z jiného zdroje . Pokud jsem chtěl celý FSD smazat , tak jsem to musel tak udělat . Tím pádem by to bylo samozřejmě jednodušší - nemusí se použít fleška .

Ano, to je ono.Vymaže to jen databázi naindexovaných her a pak si ji při startu sám vytvoří znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se k tomu ještě nedostal, ale napadlo mě. co když ve složce 000000000 vytvořím složku fifa? Tak to pak bude prohledávat i tuhle složku a hry by měla být vidět. Nebo to má ještě nějakej jinej háček? Nejsem doma abych to mohl vyzkoušet, takže to zatím řeším jen na teoretické úrovní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsadim se ze to jen cely blbe nastavujes ty cesty respektive delas blbost pri ukladani misto pridavani editujes a taky kdyz uz to mas ulozeny musis to oskenovat

a samozrejme to tak udelat muzes o cem pises proc ne v tvym pripade ulozeny jediny funcni cesty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu