Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CounterStrike 1.6 se mi zasekne při připojení na server.


hosanek

Recommended Posts

Zdravím Vás,

chtěl jsem se zeptat, mám takový problém, zakoupil jsem si na stránce www.smskey.cz steamový kód a přihlašovací údaje na hru Counter Strike 1.6, firma mi napsala e-mailem že mám na steam hru aktivovat. Vše jsem udělal podle pokynů, zhruba týden mi Cs 1.6 steam fungoval a poté když jsem se jednou přihlásil a zapnul Cs 1.6 steam tak jsem se chtěl připojit na server, začali se stahovat data které se stahují při každém navštívení serveru, ale poté když jsem byl skoro u konce downloadu tak začal být Cs 1.6 steam nějaký pokažený a psal "program CounterStrike 1.6 neodpovídá" vždy když jsem se na ten server připojoval stalo se to samé, a musel jsem celý počítač restartovat abych steamový CounterStrike 1.6 mohl ukončit. U normálních Cs 1.6 non-steamů to nedělo. Má s tím někdo zkušenost? Prosím o radu, pokud víte o co jde nebo jak mi pomoci.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu