Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s Covery her


rocces

Recommended Posts

Ahoj,prosím o pomoc...

V FSD menu se mi zobrazují obaly pouze asi u cca tří her a zbytek má nonstop zelenej prázdej obal, ale zbytek, jako screenshoty a obrázek na pozadí, jsou. Dámli refresh artwork, tak obal naskocí, ale pouze na dobu než FSD menu opustím (zapnu hru, vynu Xko). Ze zacatku mi to ani moc nevadilo, ale ted pri vetsim množství her se v tom blbe orientuje a blbe to taky vypadá. Sem registrovanej i na tech stránkách s covery které jsem tu na foru při řešení tohoto problému narazil. ALe nic nepomáhá. Nechápu ty tři hry co sou v cajku, proč i ony nezmizí ? Dál jsem zkoušel přeistalovat FSD a DashBoard. Po přeinstalaci byli všechny covery krásně načtené! Ale po vypnutí Xka, byli zase fuč, až na ty tři co se drží. Nechápu... Co s tím?

Můj HW:

X BOX360slim 4gb + 500gb

-první pokus FSD 2.2 na interním HDD 4GB a následné vymazání databáze a znovustažení

-druhý pokus FSD 2.2 na interním HDD 500GB a následné vymazání databáze a znovustažení

Dík za rady a info.

Tento problém je doslova stejný jak u Beny87 jehož popis jsem převzal.A rada zatím žádná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj,prosím o pomoc...

V FSD menu se mi zobrazují obaly pouze asi u cca tří her a zbytek má nonstop zelenej prázdej obal, ale zbytek, jako screenshoty a obrázek na pozadí, jsou. Dámli refresh artwork, tak obal naskocí, ale pouze na dobu než FSD menu opustím (zapnu hru, vynu Xko). Ze zacatku mi to ani moc nevadilo, ale ted pri vetsim množství her se v tom blbe orientuje a blbe to taky vypadá. Sem registrovanej i na tech stránkách s covery které jsem tu na foru při řešení tohoto problému narazil. ALe nic nepomáhá. Nechápu ty tři hry co sou v cajku, proč i ony nezmizí ? Dál jsem zkoušel přeistalovat FSD a DashBoard. Po přeinstalaci byli všechny covery krásně načtené! Ale po vypnutí Xka, byli zase fuč, až na ty tři co se drží. Nechápu... Co s tím?

Můj HW:

X BOX360slim 4gb + 500gb

-první pokus FSD 2.2 na interním HDD 4GB a následné vymazání databáze a znovustažení

-druhý pokus FSD 2.2 na interním HDD 500GB a následné vymazání databáze a znovustažení

Dík za rady a info.

Tento problém je doslova stejný jak u Beny87 jehož popis jsem převzal.A rada zatím žádná...

nemas v dashlaunch livestrong=true?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se jen zeptat, me se vsechny hry zobrazuji dobre az na jednu a to je Silent Hill Downpour..... vsechny se mi nactou hned jak najedu do her ve FSD ale tahle jedina tam nema cover. Kdyz dam refresh tak to nepomaha. Je nejaka moznost to tam nejak doplnit..... (jinak hra funguje, mam nejnovejsi FSD i daslounch)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nic nepomáhá.....už vážně nevím co je špatně.

Ještě se zeptám,když jsem nainstaloval FSD 2.2(z DVD) na HDD a ten už v sobě obsahuje základní DL tak jsem už nic víc neinstaloval pouze doplnil launch.ini poté nakopíroval 90 her na HDD 500GB. FSD stáhlo obaly,ale né všechny,ty které ne jsem stáhl přes tl.Y ale jak vyskočím ze seznamu a vrátím se zpět tak už tam nejsou ty dodatečně stažené a navíc i některé co tam byli.Můžu poprosit někoho kdo mi pomůže...........jak postupovat z bodu provedené instalace FSD a dál..........

Díky za případné rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
zdravim, taky mi to nefunguje, mam vse nastavene, xbox spojen s ntb, na ntb mam ip adresu 192.168.5.3 a v xboxu to stejne a porad mi nefunguje net v xboxu a covery se nestahuji, co s tim prosimvas?

No když máš na xboxu i NTB stejnou IP adresu tak se nediv. Musí to být třeba PC 192.168.5.2 a Xbox 192.168.5.3.Samozřejmě ideálně zapojené tak, že z routeru má každé zařízení svůj kabel, ne, že to propojíš napřímo mezi PC a xboxem.To by mělo sice fungovat taky, ale na PC musí být nastavené sdílení internetu a tím se to nastavení trochu komplikuje.Pokud máš na routeru další volnou zásuvku,připoj xbox přímo do něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal jsem to, jak rikate a stejne mi to nefunguje

Tak napiš pro kontrolu jaké máš tedy nastavení sítě na PC (IP Adresa, maska, brána) a na xboxu. Pak zkus spustit příkazový řádek v pc (příkaz cmd) a napsat do něj "ping <ip adresa xboxu>" a řekni mi jestli to odpovídá.

- Nastavení sítě na PC zjistíš příkazem ipconfig

- Na xboxu vidíš po naběhnutí FSD jeho IP adresu vlevo dole na liště

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se nelíbí ta nevyplněná brána proto to na sebe možná nevidí.Tam bys měl mít i v PC i v Xboxu to samé - IP Adresu routeru. Nebo zkus v xboxu nastavit místo té pevné adresy 192.168.5.4 automatickou, mohlo by to přidělit správně i s bránou (to se přehodí v originálním ms dashboardu - nastavení sítě na automatic)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu