Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s Covery her


rocces

Recommended Posts

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

trosku jsem pokrocil, uz mi xbox odpovida na ping, kdyz dam stahnout obal, tak to trva dyl a vypada to, ze to chce stahnou, ale presto to porad nefunguje

Dobrá zpráva.Můžeš nám pro doplnění říct, kde byl tedy problém v nastavení sítě ? Může to pomoct ostatním.Jak to odpovídá na ping tak by ti mělo už jít i FTP z PC na xbox a tím tam můžeš nahrávat.Že ale xbox nevidí internet (tj nejde to stahování) bude spíš nějakým blokováním na routeru (firewall), livestrong=false máš nastaveno v pořádku (pokud si s tím nehýbal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

launch.ini mi nastavoval xmod, tak jedine, ze by se mi zmenil, kdyz jsem daval reset game data a potom jeste clear data ?

Ne, to co píšeš je ve FSD, dashlaunch to nemění, ten zůstává.Livestrong=false budeš mít v pořádku, spíš bych tipl na blokování na firewallu v routeru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jo buhvi v cem mas zakopanyho psa ja mam vzdycky xko na internet pres automatiku a problem zadnej branu jsem nikdy nevyplnoval jen ip a masku pri manualu na kopirovani a funguje vse jak ma jediny me jeste napada ze nemas misto kam by se ulozily ty covery na cem mas fsd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha...cti si co ti pisu...Je jasne ze to mas pres UTP.

Ale pokud mas propojeny jen xbox s pc bez routeru, tak musis mit krizeny kabel.

Pokud pres router, tak potreba krizeny UTP neni.

Ale potom nechapu proc by ti to nefungovalo.

Aspon si cti co jsem psal a odpovez!

Nikde jsi nenapsal jak to mas propojene.... Tj. pres co!!!!!

Takovych jak ty vic, tak uz radeji nikomu pomahat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi tu někdo poradit s těmi covery? místo obrázku tam mám MISSING COVER ... k internetu jsem připojený , ve FSD mám nastavené ty přihlašovací údaje.. stabilně tam je jenom jeden cover z 18 ..pokud u každé hry dám REFRESH ARTWORK tak naskočí a drží tam do té doby něž si zahraji hru nebo vypnu FSD.. FSD mám na interní 4GB paměti v launch.ini tam mám liveblock=false , livestrong=false ... please help dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi tu někdo poradit s těmi covery? místo obrázku tam mám MISSING COVER ... k internetu jsem připojený , ve FSD mám nastavené ty přihlašovací údaje.. stabilně tam je jenom jeden cover z 18 ..pokud u každé hry dám REFRESH ARTWORK tak naskočí a drží tam do té doby něž si zahraji hru nebo vypnu FSD.. FSD mám na interní 4GB paměti v launch.ini tam mám liveblock=false , livestrong=false ... please help dík

Sice to tím asi není, ale správná kombinace je liveblock=true a livestrong=false. Takhle jak to máš (liveblock=false) si můžeš snadno poškodit instalaci RGH připojením na xbox live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to tak bylo :roll: ale nešel mi internet tak jsem to změnil a už šel .. Takže to vrátím zpět . dík

To ti internet neblokuje, jen xbox live.Xbox musí vidět internet i po tom nastavení co sem psal.Ty přihlašovaní údaje na cdcovers tam mít vůbec nemusíš, to je jen alternativní místo kde covery stahovat.Zkus to vypnout a dát refresh jestli to nezlobí kvůli tomu.Před tím dej ve FSD nastavení delete data aby si pak stahoval vše znovu čímž to vyzkoušíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti internet neblokuje, jen xbox live.Xbox musí vidět internet i po tom nastavení co sem psal.Ty přihlašovaní údaje na cdcovers tam mít vůbec nemusíš, to je jen alternativní místo kde covery stahovat.Zkus to vypnout a dát refresh jestli to nezlobí kvůli tomu.Před tím dej ve FSD nastavení delete data aby si pak stahoval vše znovu čímž to vyzkoušíš.

jo zkusím a co to všechno vymaže? abych tam nemusel všechno kopírovat znovu .. nebo to vymaže jenom ty covery atd.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo zkusím a co to všechno vymaže? abych tam nemusel všechno kopírovat znovu .. nebo to vymaže jenom ty covery atd.?

Volba delete data vymaže všechny dodatečně stáhlé informace o hrách - covery, screenshoty atd.Nic jinýho - hry zůstanou kde sou.Takže se to pak když to funguje za chvilku aktualizuje z internetu znova (v závislosti na tom, kolik her máš v knihovně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu