Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s Covery her


rocces

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky laboruju s chybějícími obaly do her. Tedy týká se to jenom XBLA. Mám jich přes 500, zhruba pro 100 se obaly atd. v pohodě stáhnou, ale pro zbytek ne. Jdou hrát, obaly jsou stáhnout manuálně pro každou zvášť, ale teda to by byla sakra piplačka.

Spíš mě napadlo, co jsem trochu testoval. Jaký máte nastavený Marketplace locale ? ... Nejvíc obalů mi to stáhne při nastavení US (samozřejmě nastavím marketplace a až potom přidávám cestu ke hrám kterou si začně scanovat), UK o něco horší a CZ slabota.

Nezkoušel jsem teda ještě co radí xmod o dva příspěvky výš a to "delete data". Možná ještě zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím - to jsem nikdy neřešil . Ale abych ti řekl , tak hry XBLA ani nestahuji - mám jich opravdu jen pár . Považuji je za primitivní záležitost , která nestojí za hraní .

Tak jsem se díval a mám tam US ( English )

Je to offtopic, taky moc nehraju.Ale doporučím ti vyzkoušet třeba Deadlight nebo Shadow Complex, možná změníš názor na XBLA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to offtopic, taky moc nehraju.Ale doporučím ti vyzkoušt třeba Deadlight nebo Shadow Complex, možná změníš názor na XBLA

Zkusím . Nenapsal jsem to asi jasně . Měl jsem napsat že většinu považuji za primitivní záležitost , která nestojí za hraní . Také jsem napsal že jich pár mám . Ale mít na HDD 500 XBLA her považuji za zbytečnost , která jen zabírá místo . V případě úmyslného vymazání dat za účelem opravy obalů her je to i nepříjemně dlouhé stahování . Měl jsem 250 GB HDD , ale nakonec jsem si nechal jen 120 GB na kterém mám jen hry které jsou zrovna pro mne aktuální - ostatní hry mám jen zálohované na dvou externích HDD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokračování offtopicu :)

Nee, jasně, 500 je pitomost. Ale prostě třeba jsem to už promazal o nesmysly a zbývá jich nějakých 100. A to je příjemnej mix sportu, stříleček, mládiček, plošinovek atd. Xmodem dvě zmíněné samozřejmě nechybí :)

Třeba včera vyšel Counter Strike a navzdory tomu co se psalo, tak i Xbox verze obsahuje off-line boty. Paráda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu